Menu Forum

Neviete niekto poradit dobreho fotografa- kameramana na svadbu v Presove( termin 11/2014)?

7. máj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
martinka2013
Registrovala sa 10. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martinka2013
Registrovala sa 10. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Poprosim ak mate dobre skusenosti, napiste mi meno a pribliznu cenu ak viete,vdaka.
12. apr 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabendikova
Registrovala sa 19. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 109 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 4. júna 2011
    Sl, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabendikova
Registrovala sa 19. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 109 príspevkov. Má 1 priateľa.
    Sl, okres Prešov
 skuste Jožiho Plančára info možem poslať do ip
13. apr 2014 o 08:02  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Dobrý deň! Ponukame Vám naše služby! Skuste si pozrieť našu prácu.
13. apr 2014 o 11:05  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

13
 Dobrý deň,
Radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si naše portfólio...
13. apr 2014 o 11:54  •  vimeo.com/channels/svadobnyklip  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
13. apr 2014 o 20:23  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
llabello (28 r.)
46
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 32 priateľov.
  • Svadba bola 23. mája 2015
    Sladkovicovo, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
llabello (28 r.)
46
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 32 priateľov.
  • Svadba bola 23. mája 2015
    Sladkovicovo, okres Galanta
 www.bubiphoto.sk- skvely clovek a profesional, uzasne fotkyemoticonmozem len a len odporucit
13. apr 2014 o 20:34  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinka2013
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martinka2013
  • Nevie kedy bude svadba
 Dakujem emoticon
13. apr 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@martinka2013 Dobry den, poradi Vam moze ktokolvek a cokolvek. Ak by mne niekto poradil, ze Drzkova poliavka a plucka na smotane je to najlepsie na svete, urcite by mi takato rada bola nanic kedze to z duse neznasam, V prvom rade nech sa paci praca Vam - teda nechVam aj chuti ak uz bola rec o jedle. A aby to nebolo iba tak pozyvam Vas k nam na kavicku - co poviete ? emoticon
17. apr 2014 o 21:36  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dolzinka
7
Registrovala sa 30. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dolzinka
7
Registrovala sa 30. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @zuzkabendikova Mohla by som Vás i ja poprosiť tie bližšie info o pánovi Plančárovi??? emoticon
19. apr 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabendikova
    Sl, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabendikova
    Sl, okres Prešov
 pozrii ip
19. apr 2014 o 23:10  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

skúste pozrieť moju prácu. Spolupracujem aj s tímom profi kameramanov.
pokiaľ Vás moja tvorba oslovila , môžme dať kávu a prebrať detaily.....
24. apr 2014 o 12:07  •  www.epfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
 Ahoj emoticon kameramana odporúčam Paliho Verčimáka (400€) a fotografa Mareka Mačáka (KE, 700€) to boli dvaja super ludia a vdaka nim nam ostali nezabudnutelne spomienky na svadbu emoticon mozes pozriet moj album, je tam aj link na video
24. apr 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miminnka
70
Registrovala sa 5. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 204 príspevkov. Má 27 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
miminnka
70
Registrovala sa 5. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 204 príspevkov. Má 27 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
 http://www.alafetaphoto.sk/
úžasná fotografka, skvelá cena emoticon
24. apr 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Posielam Vám IP emoticon
24. apr 2014 o 19:06  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

@martinka2013 Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, november 2014 mám zatiaľ voľný, ponúkam Vám svoje služby. Portrétne fotenie môžete mať v cene už od 180,-Eur. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
7. máj 2014 o 17:38  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to