Nejaký dobrý kameramán na svadbu 17.9.2016 z okolia Spišskej Novej Vsi?

Dobrý večer, potrebovali by sme kameramana, poprípade s fotografom na svadbu, ktorá sa bude konať dňa 17.9. 2016 v Spišských Vlachoch na východe Slovenska. Ak by ste niekoho dobrého poznali poprosím vás o typ. Dakujeme M.a T.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, poslal som Vam spravu. Pekny vecer, Ing. Pavol Varga.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, naše štúdio pôsobí po celom Slovensku. Ponúkame už v základnom balíku prácu dvoch kameramanov s 3 kamerami a záznamom vo FULL - HD kvalite. Spracovanie videa je svieže, moderné a kvalitné. V prípade záujmu si pozrite naše ponuky na našej stránke. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Branislav Hanus ako fotograf chodi často spolu s Jozefom Brajerom ako kameraman ale Brajer aj foti.Ako samostatne kameraman Marian Lesňak z Letanoviec.....Skus si popozerat ich tvorby najdeš ich aj na facebook...
Odpovedať
Jozef Brajer je v prvom rade svadobny fotograf - profik. Video to je skor okrajova zaležitosť :) to vidiet aj na vysledku :) Vybrala by som si ho urcite len ako fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný. Ukážky práce sú k dispozícii na web stránke, na FB alebo v našom profile tu na mojasvadba, viac info mailom.
Odpovedať
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný. Pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám obratom cenovú ponuku našich služieb.
Odpovedať
My máme tiež svadbu 17.9. 2016 v Sp.Vlachoch a pán Lesňák z Letanoviec je obsadený, tiež sme mali oňho záujem =)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
skúste si pozrieť našu prácu :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?