Nájdem kameramana z Košíc do 200 eur?

video az do konca redového
Odpovedať
myslim, ze s tou cenou bude dost vazny problem. profik sa za taku cenu isto nenajde a ked sa niekto najde, tak to bude urcite clovek, ktory je na zaciatku a potrebuje zohnat material do portfolia. alebo potom student
Odpovedať
Dobry den, poproste niekoho z hosti kto ma napr. iPhone aby Vam nan natocil zopar momentov pocas svad. dna. Vysledok bude ten isty a usetrite 200 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
za 200 bude aj taký výsledok... a potom už je neskoro plakať nad rozliatym mliekom... Ako píše Matúš študent...
Odpovedať
aj ja si myslím, že do 200e určite nebude kvalita a už vôbec som sa nestretla s takým kameramanom, ktorý by išiel natáčať až po redový za 200eur. My budeme mať kameramana plus fotografa za 490e a to som veľmi rada, že sme sa na takej cene dohodli ;) veľa šťastia pri hľadaní.
Odpovedať
Najlepšie by bolo, keby su kameramani 2 a brali by vás zo všetkých možných uhlov a v ideálnom prípade zadarmo...
Odpovedať
Potom napíš či si zohnala za tých 200 a daj aj link na tvoje video rada si ho pozriem :)
Odpovedať
Samozrejme kameramana za 200 Eur ale šaty za 1000.
Odpovedať
Na kameramana za 200 sa vyklasli, to nech vam video radsej urobi nejaky kamarat za jedlo a pitie na hostine
Odpovedať
Profilova fotka
No moja znama tiez tak na svadbu hladala podla ceny..nasla za 250e..tak to aj dopadlo...ak nie si ochotna dat za svadobne video aspon 500e, tak ho radsej nemaj. Myslim to v dobrom, budes zbytocne sklamana.
Odpovedať
Profilova fotka
nic nie je nemozne ako tak clovek pozoruje ludi. Drzim silno palce nech Vam to viide (bez ironie a uprimne) :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?