Menu Forum

Nájdem kameramana v Košiciach, ktorý berie okolo 300 eur?

20. jan 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
drianka
Registrovala sa 27. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Košice, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
drianka
Registrovala sa 27. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Košice, okres Košice.
 Hľadáme kameramana na 31.5. 2014 v Košiciach, konečný záznam tak na 1 hodinu. Nech je zachytené z každej časti dňa niečo, určite sa nájde nejaká vhodná ponuka emoticon
11. jan 2014 o 23:43  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

Dobry den, ak sa poponahlate a vcas nas kontaktujete tak mame riesenie aj pre Vas.
Mame niekolko clenny tim kde robime aj individualne svadby kde je potrebne zotrvat kratko.
Ozvite sa emailom, idealne telefonicky alebo osobne.
Pekny den.
20. jan 2014 o 16:58  •  www.woowpro.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palifvt
Pavol Ivan
Pali Ivan PRO

Foto a video - Okres Košice-okolie
1

“Voľné sobotňajšie termíny 2014 : Marec, apríl - voľné všetko ( 10% zľava na objednávky ) Máj - 10, 17, 24 Júl - 26 August - 9, 16 September - 13, 20, 27 Október, november, december - voľné všetko”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
palifvt
Pavol Ivan
Pali Ivan PRO

Foto a video - Okres Košice-okolie
1

“Voľné sobotňajšie termíny 2014 : Marec, apríl - voľné všetko ( 10% zľava na objednávky ) Máj - 10, 17, 24 Júl - 26 August - 9, 16 September - 13, 20, 27 Október, november, december - voľné všetko”
(Pred 2 rokmi)

@drianka Termín mám voľný, vzhľadom na vaše požiadavky viem upraviť moju ponuku na 2 kamerový záznam pre hodinové svadobné video z celého svadobného dňa, pre viac informácií ma kľudne kontaktujte. Pekný deň prajem
20. jan 2014 o 23:41  •  www.palifvt.sk  •  Páči sa mi to