Menu Forum

Nájdem kameramana na 30.8.2014 z okolia Nitry?

28. mar 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
adinka007
3
Registrovala sa 10. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
adinka007
3
Registrovala sa 10. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
 Hľadáme kameramana/nku z okolia Nitry na našu svadbu, ktorý/á má ešte voľný termín na 30.augusta 2014? Svadba bude v okrese Nitra, uvažujeme aj nad videoklipom, prípadne kombináciou fotografa/kameramana. Za ponuky vopred ďakujeme.
26. mar 2014 o 10:37  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
vladomrva (38 r.)
Videoprodukcia - svadobný kameraman
Vladimír Mrva PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Svadobný klip Michal a Michaela https://www.youtube.com/watch?v=22mIFlEPD5o&index=2&list=UUWZlzjc7PAFF78L5cW0eV9w”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
vladomrva (38 r.)
Videoprodukcia - svadobný kameraman
Vladimír Mrva PRO

3

“Svadobný klip Michal a Michaela https://www.youtube.com/watch?v=22mIFlEPD5o&index=2&list=UUWZlzjc7PAFF78L5cW0eV9w”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby...viac na webe.
26. mar 2014 o 10:59  •  www.vladimirmrva.com/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

Dobrý deň, nech sa páči, pozrite si aj našu tvorbu. Pekný deň emoticon
26. mar 2014 o 12:45  •  www.emkamedia.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
 Dobry den,
dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
Prajem Vam pekny den.
Palo Kalivoda
27. mar 2014 o 09:14  •  www.videoluba.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

Dobrý deň,
Váš termín máme zatiaľ voľný tak ak by Vás zaujala naša tvorba rada sa s Vami skontaktujem emoticon
S pozdravom
27. mar 2014 o 17:19  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patusa01
8
Registrovala sa 15. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
patusa01
8
Registrovala sa 15. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 môžem odporučiť kameramana z Nových Zámkov - Martin Molnár emoticon
28. mar 2014 o 19:35  •  Páči sa mi to