Menu Forum

Nájdem kameramana na 19.10.2013 do Žiliny?

27. jún 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
evkablond
1
Registrovala sa 31. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
  • Svadba bola 19. októbra 2013
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
evkablond
1
Registrovala sa 31. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
  • Svadba bola 19. októbra 2013
    okres Žilina
 Hladam kameramana z okolia ziliny alebo priamo ziliny na svadbu,takeho za normal cenu do tych max 330e a nech je to video pekne spravene emoticon
17. mar 2013 o 15:45  •  Svadba bola v októbri 2013  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 4 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 4 týždnami)

Dobry Den,

Pozrite si nasu stranku, budeme vam k sluzbam. Nasa najnizsia cena je sice 480, ale ponukame velmi kvalitnu pracu. Normalna cena 330 za kvalitu nieje, bezna cena je okolo 500 eur. Najkvalitnejsie videa prevysuju 1000 eur, takze, nemozte cakat za 300 eur, kvalitu ktoru dostanete ak si zaplatite viac. Rozhodnutie je na vas.

Budeme drzat palce

duckling production
17. mar 2013 o 21:32  •  duckling.sk , office@duckling.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
 Dobry den, moze byt aj z Prievidze? Vzdialenost nieje problem, cestovne uz spolu v cene....
Prajem pekny den.
18. mar 2013 o 10:54  •  www.recordingpro.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rybka009
11
Registrovala sa 3. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 28 príspevkov. Má 50 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
rybka009
11
Registrovala sa 3. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 28 príspevkov. Má 50 priateľov. Okres Žilina.
 Ahoj neviem ci je tvoja otazka este aktualna my sme mali kameramana ja fotografa dokopy za 310eur max. 350 kukni www.videojr.sk
7. apr 2013 o 22:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
annmi
Registroval sa 8. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok a 1 inzerát. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
annmi
Registroval sa 8. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok a 1 inzerát. Okres Michalovce.
 odporučam fakt super prístup a kvalitu.
http://vimeo.com/v5media/videos
27. jún 2013 o 17:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
 Dobry den prajem,

radi sa dohodneme na spolupraci, ak by ste mali zaujem. Prajem pekny den emoticon

S pozdravom Hubus
27. jún 2013 o 17:07  •  www.damdamin.sk  •  Páči sa mi to