Last minute kameraman - Svadba v Bratislave 22.8.2015

Profilova fotka
Ahojte, hladam seriozneho kameramana na nasu svadbu v Bratislave 22.8.2015. Kto ma este volny termin? Dakujem za ponuky :)
Odpovedať
Viem, ze hladas kameramana a nie nazor, ale vykasli sa na kameramana aj tak to video nikto pozerat nebude a mozes si spravit z fotiek krasne video. Usetris cca 500€
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a organizujeme svadby podľa požiadaviek klientov. Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
ivi2907, nechcem tu nejako mudrovať na túto tému, takto si robiť reklamu mudrovaním :-), liduskin termin mam už dávno obsadený, ale.... Ale nemôžem s tebou súhlasiť. Ja som sa ženil v roku 1994. Vtedy akurát začínal boom videozáznamov zo svadieb, v Bratislave bolo len pár štúdií, ktoré vtedy ešte točilo na VHS alebo SVHS kazety. Vtedy som ešte netušil, že vôbec niekedy budem aj ja filmovať svadby, ked si pozrieš moj profil, na trhu som až od 1.1.1999. Vtedy som naozaj aj ja považoval video zo svadby za dobru somarinu...Moja manželka si ale presadila, že video bude a dokonca sme mali na tu dobu najdrahšieho kameramana v BA. Ja som v tom roku dal za video 6900Sk, pamätníci budu vedieť, že to bolo dosť.. Po svadbe som video videl raz alebo 2x. Potom sa založilo. Asi pred 5 rokmi som ho objavil. Teraz vo februári to bude 22 rokov od mojej svadby. A poviem ti, že teraz som tak šťastný, že ho mám... Fotky su fotky. ale video zachytava ludí v pohybe, v akcii. mam tam 2/3 rodiny, ktorých som miloval a už bohužial nežiju... Decka sa nasmiali na nas, ako sme sa zmenili... je to iné , ako foto... Samozrejme, že som si z toho hned spravil aj DVD. a po tolkych rokoch sa prave toto video stalo v našej rodine bestseller. Dokonca moje deti, ktore už su obe dospelé si toto video radi pozru. :-). čo na tom, že je to len VHS kvalita, že tam blikaju farby a nema to tak čistáý obraz... to patrilo k tej dobe... Takže to je moj nazor...
Odpovedať
ak si z BA, tak jednoznačne dajos video! paradna cena, super kvalita, cesta v rámci BA v cene DVD. Perfektná komunikácia, (sú dvaja)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivi2907 za 500 to nikto pozerať nebude lebo to bude nuda to je jasné. Šetriť na niektorých veciach sa neopláca ;-) Keď si zoberiem že DJ na 12 hodín od piatej do piatej stojí okolo 350 tak kameraman na celý deň 17 hodín na svadbe+ niekoľko dní strihania a výroba klipov atď nemôže byť za 500 to dá rozum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín mám ešte voľný. Môžte ma kontaktovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?