Ktorý kameraman točí Hd dvomi kamerami do 600 eur?

Profilova fotka
Myslim,ze svadba je draha zalezitost a kazdy sa snazi niekde usetrit....najprv som nechcela mat video vobec,nakoniec ma presvedcili ze si ho mam dat a zase nejake za 300 eur je strasne,skoro asi ako moja stuzkova :D preto hladam niekoho kto odvedie dobru pracu ale zase sa necitim na viac ako 600 eur....
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme mat tychto Shotpro, su z Ruzomberka. Cennik maju rozny spojeny plus s fotografovanim, alebo bez. Tiez je na vas ci chcete jedneho kameramana, dvoch...alebo az tri kamerky :) My sme si vybrali dvoch kameramanov-bez fotenia a natacanie v HD, cena je 399 eur. Videla som aj ich realne svadobne dvd a su naozaj pekne. pouzivaju zeriav na kameru a kolajnice... vidiet to na kvalite zaberov :) :) http://www.youtube.com/watch?v=WJgkHI...
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravime Darsy, tocime dvaja, video kvalita full HD, velmi kvalitna kamera sony FS 100 a taktiez tocime fotakom Canon 5D Mark II. Myslim ze nasa tvorba by sa vam mohla pacit a nas cennik taktiez. Urcite si zbehnite na nasu stranku. Na spolupracu sa budeme velmi tesit s pozdravom Tomas & Andrea Suchal duckling production
Odpovedať
Profilova fotka
presne toto som si povedala keď som videla produkcie rôzne...darcy22 ja som si pozrela toho už ozaj hodne...a páčila sa mi práca mnohých, ale 1800e za video nedam :D nekradnem totiž. Tak som kuk to shotpro a dosť dobre to vyzerááá... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna ani jeden kameraman netoci dvoma HD kamerami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ponúkame vám naše služby a určite sa zmestíte do 600e. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom kde vám poskytneme bližšie informácie. Prajem príjemný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! Nase sluzby Su tu pre Vas!
Odpovedať
je viac možností ako záznam vyrobiť...pozrite naše portfólio
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa tyka ceny, je to len na dohode :-D
Odpovedať
Dobrý deň darsy22, my k Vám môžeme prísť dvaja/traja , točíme na zrkadlovky - HD je samozrejmosťou a vzhľadom na to, že máme aj kameru GoPro Hero 3, tak s ňou sa dajú natočiť naozaj zaujímavé a netradičné pohľady a zábery, kvalita je 4k, viac ako HD. Cenovo sa určite dohodneme a Vaša spokojnosť je prvoradá. Ak Vás niečo zaujíma, tak nás kontaktujte, ĎAkujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobry den prajem Darsy, my robime tiez videa v HD kvalite a viackamerove. Na cene sa da dohodbut :-) lidia
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Za túto cenu Vám to vieme natočiť /2 kamerami/, aj nafotiť . Bližšie info telefonicky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, neviem ako je táto otázka a dopyt ešte aktuálna. Pre tento dopyt a ďalšie nevesty, ak máte záujem naozaj o kvalitné HD záznamy s dvoma kameramy, ponúkame balíček profi za 390€. V cene sú dve HD kamery, kamerový žeriav, kamerová jazda/ slider/ a samozrejme druhý asistent kameramana. Táto cena a ďalšie miožnosti platia do konca tohoto roka. Pozrite si ponuku na našej stránke. DVE KAMERY = DVA UHLY POHĽADU a Výsledok je ako vo filme. :-)
Odpovedať
Dobrý deň, natáčame len s HD kamerami, robíme aj viackamerové záznamy vo FullHD rozlíšení. Radi Vám ponúkneme naše kreatívne služby. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?