Kreativne video - Kosice 1.10.2016

Profilova fotka
Presla som si niekolko diskusii ohladom kameramanov z vychodu, ale k nicomu mudremu som sa nedopatrala, takze to skusam takto. Hladam sikovneho kameramana, ktory ma volny termin na tocenie svadby 1.10.2016 v Kosiciach. Nemame zaujem o dlhe niekolkohodinove nudne video, ale o nejaky sviezi film tak cca do 1 hodiny, kde by bolo zachytene vsetko potrebne plus samozrejme kratky zostrih. PRO prosim o ponuky a nevesty o odporucania, dakujem krasne vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme k dispozícii, pozrite si prosím našu prácu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimca77 Dobry den, na nasej stranke najdete ukazky, prezatial aj dostupny termin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si nasu pracu. Ak sa Vam paci, kontaktujte nas a my Vam posleme cenovu ponuku. https://www.youtube.com/watch?v=7ATDZ...
Odpovedať
Profilova fotka
@zolidiver Dakujem velmi pekne, mozete mi prosim poslat do IP cenovu ponuku za cca hodinove svadobne video + kratky klip? @woowproduction Dakujem velmi pekne za ponuku, ale hladam nieco ine. Vela uspechov prajem! @weddgang nasla som len jedno video, ktore sa mi sice velmi paci, ale chcela by som vidiet viac, mate k dispozicii aj ine ukazky? A mohla by som Vas poprosit o cenovu ponuku?
Odpovedať
Profilova fotka
@mimca77 Možno poznáte, mne sa páčia videjká od videopreteba.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@cinky333 pozriem sa, dakujem krasne za tip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimca77 ďakujeme za reakciu. Je nám to ľúto ale Váš termín už nie je voľný :(. Dúfam, že nájdete toho správneho kameramana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zolidiver Dufam aj ja, dakujem krasne za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimca77 Do spravy sme Vam poslali blizsie informacie ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?