Menu Forum

Kreativne video - Kosice 1.10.2016

1. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
Registrovala sa 11. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 440 príspevkov. Má 43 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
Registrovala sa 11. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 440 príspevkov. Má 43 priateľov. Veľká Británia.
 Presla som si niekolko diskusii ohladom kameramanov z vychodu, ale k nicomu mudremu som sa nedopatrala, takze to skusam takto. Hladam sikovneho kameramana, ktory ma volny termin na tocenie svadby 1.10.2016 v Kosiciach. Nemame zaujem o dlhe niekolkohodinove nudne video, ale o nejaky sviezi film tak cca do 1 hodiny, kde by bolo zachytene vsetko potrebne plus samozrejme kratky zostrih. PRO prosim o ponuky a nevesty o odporucania, dakujem krasne vsetkym emoticon
12. jan o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

Foto a video - Okres Košice
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

15

(Pred 6 mesiacmi)

Sme k dispozícii, pozrite si prosím našu prácu emoticon
13. jan o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

@mimca77 Dobry den, na nasej stranke najdete ukazky, prezatial aj dostupny termin emoticon
16. jan o 10:32  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weddgang
weddgang.studio
Marek Hasák PRO

Foto a video - Okres Ružomberok
5

“Mile snubenice, nevesty, kolegovia, prajeme vam co najkrajsi a uspesny novy rok 2K16. vyhrajte keno i svoje sukromne boje (a nech je ich co najmenej ;-)”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddgang
weddgang.studio
Marek Hasák PRO

5

“Mile snubenice, nevesty, kolegovia, prajeme vam co najkrajsi a uspesny novy rok 2K16. vyhrajte keno i svoje sukromne boje (a nech je ich co najmenej ;-)”
(Pred 11 mesiacmi)

Dobry den, pozrite si nasu pracu. Ak sa Vam paci, kontaktujte nas a my Vam posleme cenovu ponuku.
https://www.youtube.com/watch?v=7ATDZgXqOdU
1. feb o 15:22  •  weddgang.studio  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
 @zolidiver Dakujem velmi pekne, mozete mi prosim poslat do IP cenovu ponuku za cca hodinove svadobne video + kratky klip? @woowproduction Dakujem velmi pekne za ponuku, ale hladam nieco ine. Vela uspechov prajem! @weddgang nasla som len jedno video, ktore sa mi sice velmi paci, ale chcela by som vidiet viac, mate k dispozicii aj ine ukazky? A mohla by som Vas poprosit o cenovu ponuku?
1. feb o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cinky333
1
Registrovala sa 6. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 43 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cinky333
1
Registrovala sa 6. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 43 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 @mimca77 Možno poznáte, mne sa páčia videjká od videopreteba.sk
1. feb o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
 @cinky333 pozriem sa, dakujem krasne za tip emoticon
1. feb o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

15

(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

15

(Pred 6 mesiacmi)

@mimca77 ďakujeme za reakciu. Je nám to ľúto ale Váš termín už nie je voľný :(. Dúfam, že nájdete toho správneho kameramana emoticon
1. feb o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
 @zolidiver Dufam aj ja, dakujem krasne za info emoticon
1. feb o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weddgang
weddgang.studio
Marek Hasák PRO

5

(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddgang
weddgang.studio
Marek Hasák PRO

5

(Pred 11 mesiacmi)

@mimca77 Do spravy sme Vam poslali blizsie informacie ;)
1. feb o 17:38  •  weddgang.studio  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
24. feb o 19:20 • novovidea