Kameramn VT do cca 500 e

Profilova fotka
ahojte, vedeli by ste mi poradiť kameramana na 1.10.2016? cenovo cca do 500 e, nakoľko fotografa už máme.. ;-) ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť našu prácu:)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ponúkam Vám moje služby..................
Odpovedať
Profilova fotka
pozri si nase video :-) Martin Molnár :-)
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Š z Presova neodporucam z vlastnej skusenost.Navysovanie ceny pri dodani diela,vydieranie vymazanim videa.Skratka Vsetko zle.Komunikacia otrasna.
Odpovedať
Ja Vam neodporucam Ludovita L. z Posi alebo firma pod ktorou vystupuje SOFI production aby ste nezostali bez spomienky na Vas svadobny den ako my...zo svadobneho dvd nemame nic kedze je zle natocene( chyba vela veci, chyba zvuk a zla kvalita)... NEODPORUCAME
Odpovedať
Profilova fotka
Napríklad ja by som vám rada natočila video. :) Nebude chýbať zvuk, ani žiadne veci, komunikácia so mnou je skvelá, vydieranie je mi cudzie. (Len reagujem na predošlé komenty. )Poslala som Vám IP s ponukou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám nase šlužby. Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. Ceny mame na našom webe dostupne. Pozrite si aj náš facebook. S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. Ak sa Vám páči naša tvorba rada Vám odpoviem na Vaše otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profesionálna video produkcia s dynamickým strihom. Pravidelné konzultácie pred svadobným dňom, počas neho ale aj po ňom. V prvom rade ide o vašu pamiatku preto je vaša spokojnosť na prvom mieste :) Pozrite si naše videá z nedávnych svadieb a inšpirujte sa pri hľadaní.
Odpovedať
Ahoj my sme mali jilekproduction :-) niekde tuto som davala aj zostrih zo svadby si mozem pozriet, cize odporucam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Peter Sinčák je z VT .... pekná práca .. aj ústretovosť ..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, naše štúdio pôsobí po celom Slovensku. Ponúkame už v základnom balíku prácu dvoch kameramanov s 3 kamerami a záznamom vo FULL - HD kvalite. Spracovanie videa je svieže, moderné a kvalitné. V prípade záujmu si pozrite naše ponuky na našej stránke. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
@presovcanobcan dakujem, vyvarujem sa tomu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kitek dakujem za upozornenie :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?