Menu Forum

Kameramana na 13.9.2014 pri Ilavu

1. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabb85
Registrovala sa 26. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabb85
Registrovala sa 26. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trenčín.
 Hladame kameramana a hudbu na svadbu pri Ilave na 13.septembra. velmi sa mi paci styl Romana Gabasa, ale ten je zial obsadeny. viete o niekom s podobnym stylom a kto by bol volny? nejake odporucania na dobru hudbu? zeby vedeli zahrat aj mladsim, aj starsim rocnikom emoticon dakujem za vsetky odporucania emoticon
26. mar 2014 o 03:55  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
 Dobry den,
dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
Prajem Vam pekny den.
Palo Kalivoda
26. mar 2014 o 08:09  •  www.videoluba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
 Dobry den,
prosim, pozrite si moju stranku a v pripade, ze Vas zaujala moja tvorba, budem rad, ked sa mi ozvate. Ilava problem nieje a nepremietne sa Vam to ani v cene.

Prajem pekny den
Branislav Mikšík
26. mar 2014 o 09:40  •  www.recordingpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
vladomrva (38 r.)
Videoprodukcia - svadobný kameraman
Vladimír Mrva PRO

3

“Svadobný klip Michal a Michaela https://www.youtube.com/watch?v=22mIFlEPD5o&index=2&list=UUWZlzjc7PAFF78L5cW0eV9w”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
vladomrva (38 r.)
Videoprodukcia - svadobný kameraman
Vladimír Mrva PRO

3

“Svadobný klip Michal a Michaela https://www.youtube.com/watch?v=22mIFlEPD5o&index=2&list=UUWZlzjc7PAFF78L5cW0eV9w”
(Pred 2 rokmi)

Dobry den,
ponukame Vam nase sluzby.
26. mar 2014 o 21:04  •  www.vladimirmrva.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
rada Vám odporučím náš tím ľudí. Spolupracujeme so super 2 DJ chalanmi. Môžem Vám ponúknuť naše služby foto a video. V prípade záujmu sa s Vami rada skontaktujem emoticon
S pozdravom
27. mar 2014 o 17:39  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabb85
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabb85
 dakujem za Vase prispevky emoticon!
1. apr 2014 o 22:20  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to