Menu Forum

Kameraman Trnava na 25.4.2015

22. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
alessia443 (36 r.)
5
Registrovala sa 14. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 25. apríla 2015
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
alessia443 (36 r.)
5
Registrovala sa 14. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 25. apríla 2015
    okres Trnava
 Ahojte, volny kameraman na 25.4. v Trnave? Viem ze sme sa zobudili asi neskoro, ale aj tak, mozno ma este nejaky kameraman volne, resp. niekto mu zrusil termin.
14. mar 2015 o 00:23  •  Svadba bola v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
napísala som Vám IP. emoticon
16. mar 2015 o 13:39  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
19. mar 2015 o 21:10 • blackbirdvideo
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
 Radi prídeme, Vaš profi team,
Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR
22. mar 2015 o 20:43  •  www.svadbafotovideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”