Menu Forum

Kameraman Nitra (prípadne Topoľčany) 9.4.2016

8. dec 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
bodulienka
1
Registrovala sa 29. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 9. apríla 2016
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
bodulienka
1
Registrovala sa 29. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
    okres Nitra
 Viete mi niekto poradiť šikovného kameramana za rozumnú cenu? A možno by mi stačil aj niekto, kto dodá iba hrubý materiál a strih si zabezpečím sama.
Prípadne ak viete o dvojici - kameraman, fotograf - ktorí sú zohratí a pri zajednaní oboch by vedeli dať zľavu, dajte, prosím vedieť.
Ďakujem emoticon
2. dec 2015 o 10:14  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, posielame ponuku pre Vás do IP adresy. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
2. dec 2015 o 10:30  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
2. dec 2015 o 11:26 • xeenia
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
2. dec 2015 o 12:08 • katka__1983
fotoportrét
fotoportrét
bodulienka
1
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
bodulienka
1
    okres Nitra
 @xeenia máš s nimi, prosím ťa, osobnú skúsenosť? lebo neviem nikde nájsť na nich recenzie
2. dec 2015 o 12:13  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
8
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
8
 Dobry den nech sa paci. Pozrite si prosim moju stranku kde najdete aj aktualny cennik. V pripade zaujmu budem rad, ak sa mi ozvete emoticon

Pekny den
2. dec 2015 o 12:45  •  www.recordingpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

@bodulienka Dobrý deň, nech sa páči, som priamo z Nitry, pozrite si moju video-tvorbu, v prípade záujmu ma kontaktujte mailom, pekný deň emoticon
2. dec 2015 o 13:00  •  www.emkamedia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2015 o 10:41 • xeenia
fotoportrét
fotoportrét
bmprsvzf
Registrovala sa 20. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 25. októbra 2014
fotoportrét
fotoportrét
bmprsvzf
Registrovala sa 20. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 25. októbra 2014
 @bodulienka, skusenost mam s activepro.sk s.r.o., to je skupina kameramanov, mladsi, starsi, je ich tam viac na výber, pridu mi taki zorganizovani emoticon a da sa s nimi dohodnut napriklad len na natoceni, ak mas niekoho kto to upravi potom a su tam aj fotografi, staresinovia atd.. ale tych sme nepotrebovali uz emoticon
8. dec 2015 o 11:32  •  Svadba bola v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to