Kameraman Nitra (prípadne Topoľčany) 9.4.2016

Viete mi niekto poradiť šikovného kameramana za rozumnú cenu? A možno by mi stačil aj niekto, kto dodá iba hrubý materiál a strih si zabezpečím sama. Prípadne ak viete o dvojici - kameraman, fotograf - ktorí sú zohratí a pri zajednaní oboch by vedeli dať zľavu, dajte, prosím vedieť. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielame ponuku pre Vás do IP adresy. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@xeenia máš s nimi, prosím ťa, osobnú skúsenosť? lebo neviem nikde nájsť na nich recenzie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den nech sa paci. Pozrite si prosim moju stranku kde najdete aj aktualny cennik. V pripade zaujmu budem rad, ak sa mi ozvete :) Pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
@bodulienka Dobrý deň, nech sa páči, som priamo z Nitry, pozrite si moju video-tvorbu, v prípade záujmu ma kontaktujte mailom, pekný deň ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bodulienka, skusenost mam s activepro.sk s.r.o., to je skupina kameramanov, mladsi, starsi, je ich tam viac na výber, pridu mi taki zorganizovani :) a da sa s nimi dohodnut napriklad len na natoceni, ak mas niekoho kto to upravi potom a su tam aj fotografi, staresinovia atd.. ale tych sme nepotrebovali uz :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?