Kameraman na september 2016

Profilova fotka
Hľadáme šikovného a moderného kameramana na september 2016 , prosím poraďte ďakujeme 👍🏻
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si nasu pracu. ;-)
Odpovedať
odporucam Mateja Ligaca, robil video nam, ak mas zaujem, napis a poslem klip aj kontakt =)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Budeme radi ak si pozriete naše portfolio .... avšak závisí aj od termínu.
Odpovedať
"Kameramana Tomaša Š. z Presova neodporucam po osobnej skusenosti.Vsetko zle.Amaterizmus,arogancia,nedodrziavanie podmienok,navysovanie ceny.Od 06/2015 do dnesneho dna nemame vystup.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ukážky práce nájdete na našej web stránke, FB alebo v našom profile tu na mojasvadba. Podrobnejšie info mailom. Piatnica
Odpovedať
Profilova fotka
@artvideo prosím možte zaslať cenovú ponuku? Ďakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den poslal som vam cenovu ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelka5153 ahoj prosím pošleš mi vás klip? Rada by som sa pozrela ďakujem pekne ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu01011 Prosím poraďte kameramana, svadobný klip by sme si predstavovali: Veľa zostrihov, nájazdov, veľmi sa nám páci práca s dronom, nechceme nič take ako momenty pri maľovani a obliekaní sa, a momenty z domova😌 skratka niečo spontánne , spojené s momentkami☺️ Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, momentálne máme pre snúbencov AKCIU! :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií o nej a našej tvorbe rada Vám odpoviem na otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?