Hľadám kameramana na moderné, umelecké video - Humenné

Profilova fotka
Hladame dobreho kameramana na moderne video + na skrateny svadobny klip, za dobru cenu. Mame zaujem o kvalitne video, ktore zanecha krasne spomienky aj po rokoch. Hladame cloveka s umeleckou dusou, ktory dokaze zachytit tie najkrajsie emocie a okamihy. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, chcem Ti odporučiť kameramana, ktorý toto všetko spĺňa ;-) Nie je síce z Humenného, je z Košíc, ale jeho videá sú skutočne veľmi profesionálne a emotívne. Zachytí všetky momenty a spracuje ich tak, že keď si pozriem jeho videá, vždy som dojatá :-) Používa kvalitnú techniku, takže o kvalitu videa sa nemusíš báť ;-) Ja sama som si ho zvolila na moju svadbu, síce ešte čakáme, ale už sa veľmi tešíme :-D Skús si pozrieť jeho prácu na ich stránke: http://studiofluvie.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
@alexsk ale čo ten dátum 20.5.2016? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pokojne nás prosím kontaktujte. Máme teraz aj akciovú ponuku na EXCLUSIVE baličky. Pozrite si prosím profil, prípadne web a určite sa dohodoneme.
Odpovedať
Profilova fotka
oprava datumu 20.5.2017 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka027 dakujem pekne, idem pozriet. Nasli sme viacerych sikovnych, ale uz mali obsadeny termin.
Odpovedať
Profilova fotka
Sasi pozri Daniela Kisela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@miruska951 Dakujem Mirka, on je z HE, mas skusenosti? Kludne do ip. :*
Odpovedať
Profilova fotka
@alexsk Ahoj Poznam ho Super clovek Ja som ho povodne chcela ale mal uz obsadene Skus si pozriet na vimeo jeho zostrihy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexsk Dobry den , termin mame hadam este dostupny ;-) ozvite sa nam telefonicky alebo emailom Pozdravujeme - Foto Video WooW Production :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?