Kameraman, 7.9.2019, Slovenský Grob

Zdravím! Hľadáme kameramana na našu svadbu,tá bude v septembri budúci rok,ale vraj už teraz treba všetko vybavovať,tak sa radšej spýtam,máte nejaké skusenisti s dobrým kameramanom? Chceme celu svadbu natočiť,od priprav až do rana zábavu, ďakujem vopred za odpovede..:) 🤗
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, poslal som Vám správu :)
Odpovedať
@gabga Ahoj, spojenie slov “dobry kameraman” je relativne. Co sa paci tebe nemusi sa pacit inemu, takisto ako to plati aj v inych sferach. Jednoducha rada: urci si co od svojho svadobneho videa ocakavas, ci chces paradny klip ktorym sa mozes pochvalit na nete alebo plnohodnotnu spomienku kde bude aj zvuk a vysledok bude aj dlhsie video. Stanov si rozpocet. Ak chces kvalitu rataj aj s vyssou cenou. Priemerne pozeratelne klip-video je od 500 a viac, za 300 dostanes plno ponuk do sprav od roznych pofidernych nickov a firiem co nepoznaju slovo faktura a hlavne neriesia progres vo svojej tvorbe, tj.30 rokov tocia takisto nudne, odovzdaju ti 3 hodinove nudne video urcnene predovsetkym pre rodicov a starych rodicov, ktore si navela raz spolu ako rodina pozriete a zapadne prachom na policke :-) ak chces toto tak uz mas vybrane, objednaj hocikoho s tou cenovkou. Ak to robis pre seba a svojich buducich potomkov investuj do niecoho pozeratelneho. Kratke vystizne video s klipom, alebo aj len samotny klip je krasna pamiatka. A najdolezitejsie je aby si sa vyhla po svabe sklamaniu je si od kazdeho kameramana vypytat komplet cele ulazky videi, ci uz ti to poslu internetom alebo postou na dvd je jedno, no a tie si dokladne pozries a len tak zistis, ze kto je pre teba ten “dobry kameraman” ;-) Stastny vyber...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@gabga Vidis na to som aj zabudla, ti lacni kameramani co tocia ako z minuleho storocia, ti zaznam odovzdaju na DVD, to je totiz zastaraly format videa, kde je obraz hrozny a neostry. Ti lepsi kameramani ktori nezaspali dobu ti video odovzdaju v lepsej kvalite na Blu-ray disku alebo flash disku a video bude mat Full HD alebo 4K rozlisenie. Ked budes pozerat s detmi DVD o 10-20 rokov budes krutit ocami aka desna kvalita to bola, podobne ako dnes ked si pozries VHS, napriklad svadbu tvojich rodicov a atd.
Odpovedať
@slavka121212 ďakujem za rady a ďakujem všetkým čo mi napísali správy.. no nesúhlasím s tebou úplne,myslím,že mi napísali dosť zaujímavé ponuky do správy,nemôžem povedať ani o jednom zatiaľ,že by bol nejaký pofiderný nick..:) ja viem čo chcem,nepotrebujem sa chváliť na internete videom,chcem mat peknú spomienku a hoci aj na DVD,nevidím na tom nič zle,rada si pozriem aj staré videokazety a nevadí mi obraz lebo je to pekná spomienka. Flash disk alebo blue ray môže byt za 20 rokov to iste ako vhs dnes..uvidíme,ale každopádne ďakujem za rady,neviem či máš aj nejaký typ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?