Menu Forum

Kameraman/ kameramani na svadbu v maji 2015

8. aug 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
baska543
7
Registrovala sa 14. júna 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky a 1 inzerát. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
baska543
7
Registrovala sa 14. júna 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky a 1 inzerát. Má 1 priateľa.
 Prosim Vas najma byvale nevesticky co uz mate skusenosti, potrebujeme zohnat kvalitne, zabavne, moderne svadobne video, nie typicke 2-3 hodinove nudne zaznamy, cenovo v relacii aj do 700-800 eur max. proste nech je to kvalita. uz ma unavuje hladanie a stale to nie je to prave orechove ! dakujem za kazdy tip! vase skusenosti su najcennesie. dakujem emoticon
3. aug 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje vo fotografii. ”
4. aug 2014 o 15:19 • michalmajcher
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

Dobrý deň,
napísala som Vám IP s popisom služieb, ktoré poskytujeme. Ak by ste mali záujem môžeme sa aj osobne stretnúť a ukážeme Vám našu tvorbu u nás na veľkej plazme kde Vám spravíme komplet prezentáciu a odpovieme Vám na Vaše otázky.
Ďakujem
Pekný dník emoticon
4. aug 2014 o 16:34  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje vo fotografii. ”
4. aug 2014 o 16:36 • daludapefotoavideostudio
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@baska543 Dobry den presne ste trafili pointu emoticon
6. aug 2014 o 08:25  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Pred 2 dňami)

My robime kratke moderne svadobne videa... emoticon
7. aug 2014 o 12:47  •  www.shinevision.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Ponúkame Vám naše služby! emoticon
7. aug 2014 o 13:11  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
7. aug 2014 o 13:14 • martinko999_2
fotoportrét
fotoportrét
janocka563
Registrovala sa 21. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Myjava.
  • Svadba bola 1. augusta 2015
    okres Myjava
fotoportrét
fotoportrét
janocka563
Registrovala sa 21. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Myjava.
  • Svadba bola 1. augusta 2015
    okres Myjava
 @baska543 daj si záležať aj na tom aby ste dostali kvalitne spracované celé svadobné video. Teraz je móda krátkych klipov ale to nie je video. Neplatíme iba za klipy, gro svadobného DVD je celé video nie klip emoticon Niektorí to zneužívajú a k peknému facebookovému klipu dajú neveste poloamatérske video ako za 250 € emoticon
8. aug 2014 o 10:30  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to