Kameraman do 300e Topolčany a okolie

Profilova fotka
Ahojte, viete poradiť niakeho lacného fotografa z okolia TO? investovala sme viac do fotografa tak videom to musíme niako vykompenzovať :D
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@baruss Dobrý deň, no moje ceny su trosku vyššie ako uvádzate, no nie o moc ;-) Ak by ste mali záujem, kľudne si pozrite moju webovú stránku a v prípade záujmu ma kontaktujte :-) Pekný deň
Odpovedať
@baruss ahoj, ja ti neviem poradit dobreho, ale neodporucam kameramana, ktoreho posielaju z foto z kulturaku. Nam kameroval len obrad a otras kvalita. Kamaratovi celu svadbu a video vyzera ako z 90.rokov... tie efekty, des.. to len aby si sa ho vyvarovala...
Odpovedať
Profilova fotka
@elizita ďakujem za upozornenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše služby na Váš svadobný deň S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť aj naše ponuky. Štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss a ja ti poradim, na fotkách nesetri ;-) zo svadobného dna si maloco budes pamatat a ak si to budes mat pripomenut na otrasných fotkách ako z rokov 90tych uz teraz, tak co budes pozerat o 20rokov, ked si budes chciet pripomenut aka si bola mlada a pekna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Môj názor je fotografa len na umelecké fotky a možno na sobáš. Fotky náš veľký deň nezachytia tak ako kvalitné video.
Odpovedať
Profilova fotka
@manka555 no len co ked svadobny den hlavne v pokrocilych hodinach dopadne tak, ze si podaktori nebudu velmi chciet pripominat na videu :-D my sme tak mali...najskôr som banovala, ze sme nemali kameru, ale ked som videla niektore fotakove videa, uz nebanujem :-D ...hlavne, ze sa ludia uvolnili, nemuseli sa strojit "lebo kamera" a bola zabava...
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss odporúčam videoprodukcia TaT možno spravia dobrú cenu...aj ked´pochybujem že 300 eur, pretože majú veľmi kvalitnú a modernú prácu!Hlavne točia tak, že ani nevnímaš že tam je kameraman, nie ako som (ako fotograf) zažila na 2 svadbách, že kameraman dirigoval aj to kto kam sa ma postaviť...des. Všetci z nich boli nervózny.
Odpovedať
Profilova fotka
@wewika1 neviem čo je pokročilá hodina ale kameramani aj fotografi odchádzajú okolo 1hod v noci ak nechceš dlhšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@manka555 u nas bola pokrocila hodina uz okolo 22 :-D ...je to kazdeho osobna vec. my sme radi, ze sme nakoniec kameramana nemali a svadobcania este viac, lebo sa mohli neviazane bavit ;-) a to je podla mna podstatou svadobnej veselice...
Odpovedať
Profilova fotka
@wewika1 Kamerujem len 12 rokov a za sebou mám iba pár stoviek svadieb , ale ešte som nezažil svadbu kde by sa svadobčania nebavili pri kamere . To sú len zbytočné obavy neviest pred svadbou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@videostudiojarka kus od kusu...kameraman od kameramana...moja skusenost zo svadobnych videi: "pozor,ide na nas kamera,tak sa tvarme"😊...a ze to aj na vela videach je viditelne a je to celkom vtipne😊...neviem preco,ale v okruhu mojich znamych je akosi kamera na ustupe,asi nejaky novy trend alebo to uz ludia povazuju za zbytocne vyhodene peniaze😉
Odpovedať
Profilova fotka
Zbytočne vyhodené peniaze sú za 200-300 eurového kameramana. To sú tie typy čo zvyknú organizovať a všetci o ňom vedia že je tam. Ale aj za také video bude nevesta o 10 rokov vďačná že ho vôbec má o tom som presvedčená. Fotky sú len mŕtve nehybné obrázky a ľudská pamäť sa za niekoľko rokov tak premaže že v nej neostane zo svadby skoro nič :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wewika1 Keby som nepoznal portál MS , tak ani neviem , že také nevesty existujú , u nás je to opačne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@manka555 nech sa paci,kazdeho nazor a osobna vec😉...kludne aj styroch, nech tie videa zostanu "zive"😄...nasi svadobcania ocenili,ze sme nemali a myslim, ze taku odviazanu zabavu a nestrojenu formu si zapamatame aj bez oprasovania😉
Odpovedať
Profilova fotka
@wewika1 prajem ti to ale sama na sebe viem že po 5 rokoch si z udalosti nepamätám skoro nič ;-)
Odpovedať
profesionalny kameraman by urcite nemal organizovat čo kto bude robit. Prave naopak, malo by to byt uvolnene.Fotky su fotky to beriem, je to takisto spomienka,ale naozaj nerozumiem a nedokazem pochopit ludi co vobec nechcú video.Je to spomienka na cely zivot. Co by dali zato nasi rodicia, keby aspon nejake mali. Vidiet to,aka zabava bola vtedy, vidiet ich emocie.Ale 100 ludi, 100 chuti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@manka555 treba zacat ginko uzivat :-D su v zivote cloveka okamihy, ktore si zapamata na cely zivot, nech uz je akykolvek sklerotik...nemusim si zrovna pamatat kto ake tanecne kreacie daval alebo aka bola fararova kazen :-) myslim, ze to, co je podstatou manzelstva a s tym spojenej svadby, my zostane na ociach AZ KYM NAS SMRT NEROZDELI :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@combo2 úplne súhlasim |-|
Odpovedať
daj si hoci koho len nie MG PRODUCTION......................KLAMARSKI PODVODNICI
Odpovedať
Profilova fotka
@kvetka231 v albume mas "skvela spolupraca, mili pani"😄...tak co taka zmena retoriky?
Odpovedať
Fotograf je super...kameraman hruza
Odpovedať
Profilova fotka
@kvetka231 Pozerám , že vás admin dnes trocha prečistil , lebo vaše správanie si vyžaduje obzvlášť inú pozornosť :-D . Je sezóna , ani ja neodovzdávam včas , tak aj trocha trpezlivosti nezaškodí mladá dámo :-)
Odpovedať
@videostudiojarka ale vy urcite aspon napisete ze to nebude...a nie ze nosim to v aute a nezdvihate telefon odpise raz za cas ze nestiham donesiem ho domov a viac sa neozvete... keby komunikuje normalne nik mu nic nepovie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá téma.... :-) Ono, vždy je to o komunikácii. Mne sa stáva aj opačne. Dám mladomanželom vedieť, že mám video hotové a tiež si ho hned nezoberú. Teda väčšina to chce hneď to je pravda, ale stava sa, že si ho zoberu týžden, dva aj mesiac od oznámenia..... :-). To len ako perlička :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kvetka231 Ahoj prečo nie MG production? máte s nimi zlú skusenost?
Odpovedať
@baruss mame...kameraman si vymysla kazdy den a nie a niensa dockat dvd. Pridem ...a nepride...donesiem a nedonesie...sme sklamani
Odpovedať
@videoluba presne ste to vystihli....Komunikacia je zaklad...ked si pren pridem aj o mesiac to je moja vec
Odpovedať
Profilova fotka
@kvetka231 aha tak to ma mrzí. my sme práve nad nimi uvažovali.... ale asi to tedá ešte prehodnotím....
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?