Kameraman do 200e?

Zobraz úvodný príspevok
/ začiatočník/ktorý je naozaj sikovny:)necakam ze to bude kvalita ako u tých dlhoročné zabehnutých ale aby to aj nejako vyzeralo😊 Ide o cenu, nakoľko sme si priplatili foto, neostalo veľa v rozpočte;) no chcela by som mat aj nejaku video spomienku...nájde sa tu nejaký?
@monikaness mohla by si prosim poslat aj nne tie kontakty ? :)
Juuj dievcata rada by som vám ich všetkých a všetkým posielala ale to by som tu musela byť den/noc:/ prosim tým čo som ich už poslala skúste aj vy posunúť kontakty:) dakujem. A keď píšete do môjho dopytu nevidia to aj ti, ktorí sa mi nan ozvali? Mohli by vám na základe toho poslať ponuky 8-).
@veronika91 posielam aspoň par;)
@monikaness posli uz aj video konecne, vsetky sme tu nesmierne zvedave :-p
@slavka121212 prečo by som mala posielať naše súkromné video? :-D
@slavka121212 vy ste vážne chorá osoba :-D že vás to po takom čase ešte neprešlo?! Ja už som aj zabudla že nejaká slavka121212 existuje :-D No očividne ja som pre vás nezabudnutelna :D Začnite už robiť niečo užitočnejšie ako rýpať na internete do ludi x-) Chápem že ste mali očividne zlý deň a tak ste sa sem prišli ventilovať ale už pochopte že je to pekné od veci ;-)
Profilova fotka
@monikaness pointa je v tom, ze kvalitne video na zmluvu, fakturu a este k tomu aj s pridanou hodnotou za 200 eur je nerealna fantazmagoria. moze sa to udiat iba velkou zhodou nahod a okolnosti, co sme ochotni uverit, ze sa prave vam udialo. ludia sa tu do vas navazaju iba preto, lebo toto vlakno (nehovorim, ze vasou zasluhou, ale neda sa popriet, ze ste tu hlavnou postavou) vyvolava v dave buducich neviest dojem, ze je to realna suma za video sluzby a kazdy, kto pyta viac, sa v ich ociach stava este vacsim vydriduchom, ako nim bol doteraz.
Nerobil by som z toho vedu. Slečna nehľadala kameramana ale niekoho kto má kameru a chce si privyrobiť 200€. Jej na tom nezáleží. Nevesty ktoré vidia a chápu ani nebudú uvažovať nad svadobným videom lacnejším ako DJ. To dá rozum.
Profilova fotka
@realista a stretavas sa na tomto fore s rozumom casto? :) :) :)
Profilova fotka
Tak mala šťastie a zadarilo sa jej nájsť aj takéhoto. Podľa mňa to už je zbytočné rozoberať
Profilova fotka
@glitra je to veľmi potrebné rozoberať. z dôvodu, ktorý uvádzam v mojom prispevku. hoci to tak mnohe nevnimate, je to len pre vase dobro. toto nie je o autorke prispevku.
@photostancik vobec to nie je ako pisete, ja som sa hned na zaciatku vyjadrila ze nehladam a ani za tie peniaze nečakám profika! Mne stacil kľudne aj absolvent SOS ktorý sa učí tento odbor, alebo nejaky zaciatocnik! A ako som sa už vyjadrila za tie peniaze som naozaj šťastná vďačná za krasne video! Určite lepšie ako prosiť hostí o natacanie a veriť že miesto zábavi budú točiť nejaké naj momenty! Takže asi tolko k tomu! A posledná vec! Ja nemám problém poslať link (nevestam ktore maju o to zaujem, ktore mi pisu prosbu o kontakty)ukážky našeho videa ktoré p.Kameraman aj zavesil na youtube ale urcite som tu neni povinna dávať naše súkromné video VEREJNÉ! PRE ZAKOMPLEXOVANYCH ĽUDÍ, aby sa začali ešte aj do p.KAMERAMANA navázať, nebodaj mu posielať kontroli!
Článok sa načítava...
A už nemienim odpovedať okrem hľadajúcich neviest nikomu na nič! Nebudem tu ešte (pomaly) rok po svadbe riešiť úplne nepodstatné veci! Hladala som...Nasla som! Ja som za tie peniaze veľmi spokojná a najmä vďačná! Áno, mala som asi stastie ale ponúk mám doteraz neúrekom! !!!!!NIE KAZDY- sa chce zadlzovat, ma rodicov ktorí skreckovali celý život len na túto udalosť alebo dostatočný finančný príjem na to aby si urobili svadbu za 10 000e+! Takže veľa ľuďom nezáleží na 800e+kvalitnom videu a pod. sú radi za to že im tu svadbu vôbec niekto odtočí !!!!!!!
Profilova fotka
@monikaness upokojte sa prosim. nic sa nedeje, to prejde. iba sa vam stalo to, co aj inym pred vami - nepochopili ste. je to na tomto fore bezny jav, zazili to mnohe pred vami.
@photostancik :-D :-D :-D :-D som ale naozaj rada ze su tu ludi a ako Vy, ktorí vždy všetkému rozumejú! :-D
Profilova fotka
@monikaness Niekomu si tu poriadne stúpila na otlaky :-D
Profilova fotka
@monikaness myslim, ze viacerim stupila ale ti uz uznali, ze je na case to nechat tak
Profilova fotka
damy pobavili ste ma :) rovnako ma bavi nevkusne gycove biele cosi padajuce cez letne video :) p.s.: vazne sa vam zda zabavne vyvolavat v buducich nevestach falosne nadeje? loteriu moze vyhrat jedna a aj ta ju nevyhrala, hoci si to mysli. bude sa vam dobre spat, ak tu o rok najdete vyplakavanie neviest, ktore tejto iluzii uverili? budete aj potom pisat o stupani na otlak a podobnych hlupostiach?
@photostancik :D ta cast co spominate ma najviac na jej videu pobavila :-D ved to je normalne, z neba padajuce biele gulky do bazena :-) Samozrejme aj fotky z detstva v 200€ videu nesmu chybat. Tiez kradnuta hudba ako sa patri, vitajte na Slovensku ! Pre dalsie nevesty treba pripomenut, ze dotycny pan kameraman nema cenu 200€ ale viac. Nad touto nevestou sa iba zlutoval, sama to aj pise, pretoze 200€ svadobne video vyzera ovela horsie ako toto monikine.
Profilova fotka
Diskusiu uzamykám, mnohí sa odklonili od pôvodného cieľa debaty a zbytočne tu dochádza k provokáciám. Zakladateľka hneď v úvode napísala, že nehľadá profesionála, ale postačí začiatočník. Z toho vyplýva, že očakáva tomu zodpovedajúcu kvalitu služieb. Pokiaľ bola so svojím finálnym videom spokojná, nie je na nikom z nás presviedčať ju, že spokojná byť nemôže, alebo hodnotiť, či skutočne za tú cenu mohla dostať video, ktoré sa jej páči. Je to subjektívne, každému sa páči niečo iné, každý vizuálne diela vníma inak a má na ne iné nároky. Prosím, aj keď s tým nesúhlasíte, rešpektujte to. Ďakujem za pochopenie, prajem krásny deň! Jana, 4nets team

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?