Menu Forum

Kameraman a fotograf z Oravy a okolia na 30.8.2014

21. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
doda818
21
Registrovala sa 6. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 18 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
fotoportrét
fotoportrét
doda818
21
Registrovala sa 6. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 18 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
 Dobrý večer zháname kameramana a fotografa, ktorí su kreatívni, ponukaju niečo niečo nove a su za prijateľnu cenu na tento dátum z Oravy a okolia. Máte niekto skúsenosti? Ďakujem
14. dec 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
 Z Oravi nie som, ale posobim po celom slovensku. takze ak by sa Vam moje fotky pacili, kludne mi napiste
pekny den emoticon
15. dec 2013 o 07:40  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina495
starejšia
Starejšia Marica PRO

Hudba a zábava - Okres Námestovo
14

“Ďakujem všetkým mladomanželským párom, s ktorými som prežila nezabudnuteľné chvíle... :-) https://www.youtube.com/watch?v=za2LhMtCnF0”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
katarina495
starejšia
Starejšia Marica PRO

Hudba a zábava - Okres Námestovo
14

“Ďakujem všetkým mladomanželským párom, s ktorými som prežila nezabudnuteľné chvíle... :-) https://www.youtube.com/watch?v=za2LhMtCnF0”
(Pred 1 rokom)

A čo tak cvengohomevideo...spolupracuje aj s fotografom...je z LM...sama som ich zažila na svadbe na Orave...dokonca tu bolo aj viacero odporúčaní na nich...priamo z Oravy je super fotograf aj Lukáš Stašák...alebo Alenka Lihanová...na všetkých dávam odporúčanie...držím palce, aby ste si vybrali toho naj... emoticon emoticon
15. dec 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andreaspringel
2
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
  • Svadba bola 16. mája 2015
    Trstená, okres Tvrdošín
fotoportrét
fotoportrét
andreaspringel
2
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
  • Svadba bola 16. mája 2015
    Trstená, okres Tvrdošín
 Lukáš Stašák bezpodmienečne...
15. dec 2013 o 21:56  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

Foto a video - Okres Trnava
8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 1 rokom)

emoticon Dobrý večer,
Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
S pozdravom emoticon
6. jan 2014 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň. Som fotograf z Oravy / Lokca. Venujem sa svadobnej fotografií. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
20. feb 2014 o 22:21  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
sme tím viacerých ľudí: fotografka (dcéra), kameraman (otec), DJ, vizážistka a dokážeme Vám zabezpečiť aj výzdobu sále, auta a kostola. Nemáme problém za Vami pricestovať. Ak by ste mali záujem odpoviem Vám na akékoľvek otázky emoticon
S pozdravom
21. feb 2014 o 10:14  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to