Menu Forum

Kameraman a fotograf z Oravy a okolia na 30.8.2014

21. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
doda818
21
Registrovala sa 6. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 18 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
fotoportrét
fotoportrét
doda818
21
Registrovala sa 6. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 18 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
 Dobrý večer zháname kameramana a fotografa, ktorí su kreatívni, ponukaju niečo niečo nove a su za prijateľnu cenu na tento dátum z Oravy a okolia. Máte niekto skúsenosti? Ďakujem
14. dec 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
Matúš a Mirka PRO

Foto a video - Okres Žilina
47
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
Matúš a Mirka PRO

Foto a video - Okres Žilina
47
 Z Oravi nie som, ale posobim po celom slovensku. takze ak by sa Vam moje fotky pacili, kludne mi napiste
pekny den emoticon
15. dec 2013 o 07:40  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina495
starejšia
Starejšia Marica PRO

Hudba a zábava - Okres Námestovo
14

“Ďakujem všetkým mladomanželským párom, s ktorými som prežila nezabudnuteľné chvíle... :-) https://www.youtube.com/watch?v=za2LhMtCnF0”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarina495
starejšia
Starejšia Marica PRO

Hudba a zábava - Okres Námestovo
14

“Ďakujem všetkým mladomanželským párom, s ktorými som prežila nezabudnuteľné chvíle... :-) https://www.youtube.com/watch?v=za2LhMtCnF0”
(Pred 3 rokmi)

A čo tak cvengohomevideo...spolupracuje aj s fotografom...je z LM...sama som ich zažila na svadbe na Orave...dokonca tu bolo aj viacero odporúčaní na nich...priamo z Oravy je super fotograf aj Lukáš Stašák...alebo Alenka Lihanová...na všetkých dávam odporúčanie...držím palce, aby ste si vybrali toho naj... emoticon emoticon
15. dec 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andreaspringel
2
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
  • Svadba bola 16. mája 2015
    Trstená, okres Tvrdošín
fotoportrét
fotoportrét
andreaspringel
2
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
  • Svadba bola 16. mája 2015
    Trstená, okres Tvrdošín
 Lukáš Stašák bezpodmienečne...
15. dec 2013 o 21:56  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

Foto a video - Okres Trnava
8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 2 rokmi)

emoticon Dobrý večer,
Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
S pozdravom emoticon
6. jan 2014 o 19:23  •  www.mojasvadba-pro.sk/catalog/vendor/videomirec/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (36 r.)
Svadobný Fotograf
www.fotografovanie.eu PRO

Foto a video - Okres Námestovo
34

“Hľadáte nejakú inšpiráciu na svadobné fotky? Pozrite sa na nejaké u mňa 😉 www.fotografovanie.eu”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (36 r.)
Svadobný Fotograf
www.fotografovanie.eu PRO

Foto a video - Okres Námestovo
34

“Hľadáte nejakú inšpiráciu na svadobné fotky? Pozrite sa na nejaké u mňa 😉 www.fotografovanie.eu”
(Pred 1 mesiacom)

Dobrý deň. Som fotograf z Oravy / Lokca. Venujem sa svadobnej fotografií. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
20. feb 2014 o 22:21  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

30

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

30

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
sme tím viacerých ľudí: fotografka (dcéra), kameraman (otec), DJ, vizážistka a dokážeme Vám zabezpečiť aj výzdobu sále, auta a kostola. Nemáme problém za Vami pricestovať. Ak by ste mali záujem odpoviem Vám na akékoľvek otázky emoticon
S pozdravom
21. feb 2014 o 10:14  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama