Kameraman a fotograf z Oravy a okolia na 30.8.2014

Profilova fotka
Dobrý večer zháname kameramana a fotografa, ktorí su kreatívni, ponukaju niečo niečo nove a su za prijateľnu cenu na tento dátum z Oravy a okolia. Máte niekto skúsenosti? Ďakujem
Odpovedať
Z Oravi nie som, ale posobim po celom slovensku. takze ak by sa Vam moje fotky pacili, kludne mi napiste pekny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
A čo tak cvengohomevideo...spolupracuje aj s fotografom...je z LM...sama som ich zažila na svadbe na Orave...dokonca tu bolo aj viacero odporúčaní na nich...priamo z Oravy je super fotograf aj Lukáš Stašák...alebo Alenka Lihanová...na všetkých dávam odporúčanie...držím palce, aby ste si vybrali toho naj... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lukáš Stašák bezpodmienečne...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Som fotograf z Oravy / Lokca. Venujem sa svadobnej fotografií. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím viacerých ľudí: fotografka (dcéra), kameraman (otec), DJ, vizážistka a dokážeme Vám zabezpečiť aj výzdobu sále, auta a kostola. Nemáme problém za Vami pricestovať. Ak by ste mali záujem odpoviem Vám na akékoľvek otázky :) S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?