Menu Forum

Kameraman a fotograf Orava (NO) -5.10.2019 (prípadne catering a DJ)

8. mar 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
bea51
Registrovala sa 18. februára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bea51
Registrovala sa 18. februára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte . Chcela by som sa Vás opýtať na Vaše skúsenosti s konkrétnymi kameramanmi a fotografmi, a na Vaše odporúčania. Ďakujem pekne za každú jednu odpoveď emoticon
18. feb o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evinka4393
18
Registrovala sa 8. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Tvrdošín.
fotoportrét
fotoportrét
evinka4393
18
Registrovala sa 8. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Tvrdošín.
 Ja z NO odporúčam fotografa Michal Glonek...Myslím, že na FB ho nájdeš ako fotograf orava emoticon my ho síce ešte len budeme mať ale mám známych, ktorí s ním boli veľmi spokojní emoticon len samé chvály som naňho počula
18. feb o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evinka4393
18
fotoportrét
fotoportrét
evinka4393
18
 A catering...Síce nie sú z NO ale TS, na FB pod menom LG catering. Skvelý prístup a výborné jedlo...Veľmi chutné a navaria tí čo len chceš
18. feb o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_22
11
Registrovala sa 8. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 122 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Námestovo.
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_22
11
Registrovala sa 8. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 122 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Námestovo.
 Za foto pozri toho Michala alebo Seversku svadbu - maju uplne iny styl, takze zalezi, co sa tebe paci (za mna, Michal robi nadherne interierove fotky, ale exterier zas ma neuveritelne zmaknuty Severska svadba). Catering robi aj hotel Slanica a oni varia naozaj velmi dobre, pritom cenovo dostupne.

Zvysok neviem poradit - ani nemame, ale ani som o nikom uzasnom nepocula, hladala by som teda asi v sirsom okoli emoticon
18. feb o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. emoticon
Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
Ďakujem
S pozdravom
3. mar o 15:34  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majka870
1
Registrovala sa 28. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov.
  • Svadba bude 21. júla 2018
fotoportrét
fotoportrét
majka870
1
Registrovala sa 28. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov.
  • Svadba bude 21. júla 2018
 skús pozrieť Dj fire, z kameramanov : eness studio, videoman, nedávno som si všimla, že pekné fotky má aj táto fotografka : http://www.amyfotografie.com/
3. mar o 16:07  •  Svadba bude v júli 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stanka_mirko_1992
Registrovala sa 7. marca 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bude 4. augusta 2018
fotoportrét
fotoportrét
stanka_mirko_1992
Registrovala sa 7. marca 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bude 4. augusta 2018
 poznám super DJa z Oravy - Oni sú dvaja bratia musím pohľadať meno ale hrali na kamarátkinej svadbe a bol super aj veľa zábavy urobil a tak, napíšem kontakt
7. mar o 23:49  •  Svadba bude v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bea51
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bea51
  • Nevie kedy bude svadba
 Ďakujem Vám za všetky návrhy a rady ;)
8. mar o 05:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marika828
2
Registrovala sa 9. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Tvrdošín.
fotoportrét
fotoportrét
marika828
2
Registrovala sa 9. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Tvrdošín.
 Počula som, že veľmi dobrý catering je aj DobreChutne z Trstenej. Nájdeš na FB.
8. mar o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama