Kameraman a fotograf 20.6.2015 okres Spišská Nová Ves

Na našu svadbu, ktorá bude 20.6.2015 (okres SNV) hľadáme 1 kameramana a 1 fotografa. Najlepšie by bolo, ak by to bola nejaká skúsená dvojica za rozumnú cenu. Tešíme sa na Vaše ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuja2015 skuste stastie u nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. Kameraman - fotograf S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň viem Vám ponúknuť moje služby kameramana. pozrite si moju web stránku. Spolupracujem aj s fotografmi takže by nebol problém fotograf a kameraman. @zuja2015
Odpovedať
Profilova fotka
NAše služby su tu pre Vas ... Budeme radi ak nazriete na naše portfolio :-)
Odpovedať
kameramana ti odporúčam napr. Jara Dzurmana z LE alebo Nordcam z PP a fotografa Tomáša Hudáčeka- Plutofoto zo SNV :) Všetci majú krásnu prácu. Skús popozerať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vas!
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám naše foto + video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuja2015 Dobrý deň, na foto voľno.. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuja2015 Dobry den, som fotograf zo SNV a ponukam svoje sluzby:) Komplet info je na webe:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som fotograf a termin mam volny a nemam problem spolupracovat z akymkolvek kameramanom a samozrejme poznam par sikovnych.Som z Presova, SNV nieje problem
Odpovedať
Dobrý deň, Radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si naše portfólio.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby, pozrite si môj web a kontaktujte ma. Urobíme Vám balíček na mieru :) 4K a BlueRay pre rok 2015 samozrejmosť :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuja2015 Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a spomínaný termín mám voľný.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?