Kameraman a fotograf, 20.06.2020, Stará Ľubovňa

Ahojte, zhanam kamaramana a fotografa na svadbu 20.06.2020 v Starej Lubovni. Zatial sa mi paci Michal Stym Patek ako kameraman a Pavol Delej ako fotograf. Rozpocet mame 1000 eur na obydvoch dokopy s tym, ze nam zalezi ovela viac na fotkach nez na videu. Prosim, poradte :) Dakujem
Odpovedať
Ahoj, tak ked sa ti ich praca paci preco si ich jednoducho neobjednas? Mozno odpoved aj poznam, nebude to v tom, ze len fotograf stoji viac ako mate rozpocet? Ak sa mylim, kludne ma oprav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka121212 Pali je kaliber - paradna praca!
Odpovedať
Profilova fotka
@abuvalova Ak sa ti páči práca konkrétneho fotografa, tak je to tvoj človek. Ak je mimo rozpočet, môžeš sa zamyslieť nad tým, že niečo iné obetuješ, aby si mala fotky podla svojich predstáv. Ono to sú tie veci, ktoré ti ostatnú ako spomienka. O 10 rokov keď budeš spomínať, budeš rada, že sú fotky také ako si si predstavovala. Bohužiaľ ono to nefunguje tak, že nájdeš niekde rovnaké fotky iba lepšiu cenu. Tu ide o službu, ktorú poskytuje určitý konkrétny človek a dáva do nej svoj osobný prínos, ktorý sa nedá napodobniť.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , budeme radi ak nazriete na naše portfólio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame kompletné profesionálne foto+video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Zaslali sme Vám našu ponuku do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň, termín voľný. @abuvalova
Odpovedať
Profilova fotka
Dzivý fotograf, Lukáš Kolcun,Ján Saloň, Klaudia Kirschner všetci sú blízko SL a sú super môžeš pozrieť aj ich prácu na FB. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, nejdem Vam ponukat moje sluzby, lebo nefotim ako Palo a netocim ako Michal. Viem ale jednu vec, ze 1000 eur za obe sluzby je malo aj na inych profesionalov (v podobnej kvalite samozrejme). Odporucam zobrat radsej fotografa a video ozeliet a mozno budete mat v cene aj fotoknihu :-) Prajem prijemne svadobne planovanie. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Nakoniec sme sa rozhodli pre fotografa , uz hladame len kameramana! Dakujem za ponuky
Odpovedať
Profilova fotka
@abuvalova poslal som vám správu s ponukou
Odpovedať
Dobry den, uz sme si vybrali. Nakoniec fotograf Pavol Delej a kameraman Alan Hlavac. Dakujem za pomoc.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?