Menu Forum

Kameraman 8.8.2015 Stredné Slovensko

23. apr 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
Registrovala sa 5. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 1 album. Má 56 priateľov. Švajčiarsko.
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
Registrovala sa 5. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 1 album. Má 56 priateľov. Švajčiarsko.
 Mali sme objednaneho kameramana za 1200€ ale potom sme to prehodlotili zdá sa nám to prilis vela..prisli sme samozrejme aj o zálohu 330€ s cim sme aj poctali..hladame nikoho cenovo priatelnejsieho s dobrou kvalitou emoticon Sme z Detvy
22. apr 2015 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, termín máme voľný. Info cez mail.
22. apr 2015 o 17:27  •  www.artvideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Fúha, tak to je sila...
22. apr 2015 o 19:33  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka164
44
Registrovala sa 20. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov. Má 42 priateľov. Istebné, okres Dolný Kubín.
fotoportrét
fotoportrét
macka164
44
Registrovala sa 20. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov. Má 42 priateľov. Istebné, okres Dolný Kubín.
 @zuzi163 odporúčam Ti kontaktovať @samain_night emoticon Je super, aj cenovo sa Ti bude páčiť, mňa fotila už dvakrát a fotky sú nádherné a prístup ešte lepší emoticon
22. apr 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
rada Vám ponúknem naše služby. Ak máte záujem o bližšie informácie ohľadne ceny a kvality videa prosím napíšte mi...
Ďakujem emoticon
S pozdravom
23. apr 2015 o 11:10  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to