Menu Forum

Kameraman 8.8.2015 Stredné Slovensko

23. apr 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
Registrovala sa 5. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 1 album. Má 56 priateľov. Švajčiarsko.
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
Registrovala sa 5. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 1 album. Má 56 priateľov. Švajčiarsko.
 Mali sme objednaneho kameramana za 1200€ ale potom sme to prehodlotili zdá sa nám to prilis vela..prisli sme samozrejme aj o zálohu 330€ s cim sme aj poctali..hladame nikoho cenovo priatelnejsieho s dobrou kvalitou emoticon Sme z Detvy
22. apr 2015 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, termín máme voľný. Info cez mail.
22. apr 2015 o 17:27  •  www.artvideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Fúha, tak to je sila...
22. apr 2015 o 19:33  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka164
44
Registrovala sa 20. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov a 1 inzerát. Má 42 priateľov. Istebné, okres Dolný Kubín.
fotoportrét
fotoportrét
macka164
44
Registrovala sa 20. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov a 1 inzerát. Má 42 priateľov. Istebné, okres Dolný Kubín.
 @zuzi163 odporúčam Ti kontaktovať @samain_night emoticon Je super, aj cenovo sa Ti bude páčiť, mňa fotila už dvakrát a fotky sú nádherné a prístup ešte lepší emoticon
22. apr 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 1 mesiacom)

Dobrý deň,
rada Vám ponúknem naše služby. Ak máte záujem o bližšie informácie ohľadne ceny a kvality videa prosím napíšte mi...
Ďakujem emoticon
S pozdravom
23. apr 2015 o 11:10  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to