Menu Forum

Kameraman 8.8.2015 nitriansky kraj :) poprosim ponuky

11. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
nevestickalula (26 r.)
4
Registrovala sa 27. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Šaľa.
  • Svadba bola 8. augusta 2015
    Močenok, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
nevestickalula (26 r.)
4
Registrovala sa 27. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Šaľa.
    Močenok, okres Nitra
 Dobry den prajem emoticon hladam kameraman na termin 8.8.2015 svadba bude v Mocenku ... Hladam šikovného kameramana a aj fotografa za rozumnú cenu emoticon pridavajte ponuky emoticon)
2. feb 2015 o 18:56  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
eerikka
2
Registrovala sa 31. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 10. júla 2016
fotoportrét
fotoportrét
eerikka
2
Registrovala sa 31. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 10. júla 2016
 @nevestickalula 8.8. - sikovny a za rozumnu cenu uz nie je davno volny.
2. feb 2015 o 19:16  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevestickalula (26 r.)
4
    Močenok, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
nevestickalula (26 r.)
4
    Močenok, okres Nitra
 Eerikka teda dakujem za info 😂😂😂 rozosmiala si ma...
2. feb 2015 o 19:18  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, ponúkame Vám výhodný balík 2v1 . Ponuku Vám posielam do IP. Štúdio KAMA
3. feb 2015 o 07:35  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

@nevestickalula Dobrý deň, ešte jeden by sa na tento termín našiel emoticon Termín 8.8.2015 mám zatial voľný, pozrite si moje ukážky, som priamo z NR, prípade záujmu ma kontaktujte a môžeme sa kedykoľvek stretnúť a porozprávať, pekný deň, Mário emoticon
3. feb 2015 o 12:13  •  www.emkamedia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte pretože organizujeme svadby podľa požiadaviek klientov nakoľko spolupracujeme s rôznymi firmami/ľuďmi. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
5. feb 2015 o 15:58  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
7. feb 2015 o 13:04 • cyrix
fotoportrét
fotoportrét
kaso_tv (30 r.)
Kaso.tv
Miroslav Kasala PRO

Foto a video - Okres Partizánske
1
fotoportrét
fotoportrét
kaso_tv (30 r.)
Kaso.tv
Miroslav Kasala PRO

Foto a video - Okres Partizánske
1
 Dobrý deň, termín 8.8.2015 sa nám uvolnil, lebo mladomanželia presunuli dátum na iný termín. Ponuku posielám do IP.
Kasala
10. feb 2015 o 22:50  •  www.kaso.tv  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
creativedoublemedia_
Profesionálne Foto & Video služby
Creative Double Media PRO

Foto a video - Okres Piešťany
2
fotoportrét
fotoportrét
creativedoublemedia_
Profesionálne Foto & Video služby
Creative Double Media PRO

Foto a video - Okres Piešťany
2
 Dobrý deň, termín máme voľný emoticon do pošty sme Vám zaslali našu ponuku emoticon Nech sa páči !
11. feb 2015 o 16:35  •  www.creativedoublemedia.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
20. apr 2015 o 14:04 • stenlika