Kameraman 18.8.2018 Dolná Streda - Romantik ?

Profilova fotka
Na poslednú chvíľku sme sa rozhodli že by sme na našu svadbu chceli aj kameramana. Samozrejme že v rozumnej cene :-D . Našiel by sa ešte niekto, kto by mal voľný termín na náš dátum ? :)
Odpovedať
Kolko si dala za saty, vyzdobu, dj, fotografa? Tak minimalne v tej cene hladaj aj kameramana. Nezabudni ze iba fotograf a kameraman su s vami od rana az do noci a okrem toho maju aj dalsiu pracu na doma minimalne na tyzden. Saty pozicias a vratis, vyzdobu ti za doobedie spravia, na druhy den rozoberu, dj po odohrani rano zbali a ide na kute s vedomim ze kese mam a ide sa dalej a taky kameraman po svadbe este len svoju pracu zacina. Tuto polozku but vynechaj uplne ked ste ju povodne nechceli, alebo na nej vobec nesetri, lebo budes sklamana, ako vela neviest pred tebou. Pozri kolko je tu tem v zneni: co spravit s pokazenym videom......viete mi niekto opravit domrvene video?...kameraman nam pokazil svadobne. Ideo, ideme ho zazalovat... keby som to vedela dopredu,ze dostaneme taketo video tak... ??? Potom je uz neskoro nariekat
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný :-) Ak máte záujem ozvite sa mi. Pekný deň
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?