Menu Forum

Kameraman 18.6.2016 Banska Bystrica - moderna svadba!

9. nov 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
orechova_skrupina
10
Registrovala sa 4. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 18. júna 2016
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
orechova_skrupina
10
Registrovala sa 4. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
 Ahojte priatelia, hladam kameramana na nasu svadbu v juni 2016. Planujeme do neho vrazit max 400 eur, kazdopadne vsak nechceme dlhanske video, staci nam polhodinovy zostrih a sviezi parminutovy klip emoticon Mate tipy? Pripadne sa mi sami ponuknete, pani kameramani? emoticon Dakujem pekne vopred emoticon
14. aug 2015 o 15:24  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý deň,
Váš termín máme zatiaľ voľný. emoticon Zaoberáme sa tvorbou moderných videí nakoľko je po nich veľký dopyt.
Keby ste mali na mňa nejaké otázky napíšte mi prosím IP.
Ďakujem
S pozdravom
16. aug 2015 o 22:14  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. sep 2015 o 18:13 • antonkajan
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 No neviem neviem za 400 EUR sa dá objednať na 1 noc dobrý DJ nie dobrý kameraman na niekoľko dní - svadba+strihanie po svadbe
2. sep 2015 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
orechova_skrupina
10
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
orechova_skrupina
10
    okres Banská Bystrica
 a predsa sme nasli emoticon

som velmi spokojna s vyberom, myslim ze sme nasli velmi kvalitneho kameramana, uz teraz sa tesim na video emoticon

skoda ze tie prispevky na tomto fore byvaju vacsinou take negativne a protiargumentujuce, namiesto toho aby sme sa sustredili na danu otazku vo fore...chcela som tipy, nie myslienky o tom ze skor najdem DJ-a ako kameramana..emoticon

viac sa na seba usmievajme, v dobrom si radme, bude nam tu krajsie..emoticon

dakujem za prispevky, aj za spravy od panov kameramanov, hladanie ukoncene..emoticon
2. sep 2015 o 15:35  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

@orechova_skrupina nech sa vam paci emoticon
3. sep 2015 o 10:02  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaelka5153
2
Registrovala sa 10. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
michaelka5153
2
Registrovala sa 10. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 nam robil video Matej Ligac a boli sme maximalne spokojni =) ak mas zaujem, napis spravu, poslem kontakt aj svadobny klip =)
14. sep 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirkaanomirko
1
Registrovala sa 16. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Púchov.
  • Svadba bola 14. mája 2016
    okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
mirkaanomirko
1
Registrovala sa 16. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Púchov.
  • Svadba bola 14. mája 2016
    okres Púchov
 @michaelka5153 ahoj,mohla by si prosim aj mne poslat?a aku mal cenu? Dakujem
15. sep 2015 o 08:17  •  Svadba bola v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucifer1000
36
Registrovala sa 9. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Lučenec.
fotoportrét
fotoportrét
lucifer1000
36
Registrovala sa 9. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Lučenec.
 @orechova_skrupina
@michaelka5153 ahojte :D viete mi poslat nejake linky- typy na kameramanov? budem rada emoticon
15. sep 2015 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. sep 2015 o 09:41 • martinkrestian
16. sep 2015 o 10:23 • martinkrestian
fotoportrét
fotoportrét
lenka12321
27
Registrovala sa 20. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 211 príspevkov. Má 5 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
lenka12321
27
Registrovala sa 20. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 211 príspevkov. Má 5 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
 @orechova_skrupina a napíšeš mi pls koho ste našli? aj my zháňame tak do 400€. Ďakujem krásne
26. okt 2015 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
filmax (31 r.)
Filmax, s.r.o.
Jozef Hrmo PRO

Foto a video - Okres Žiar nad Hronom
PRO Shop: 1 inzerát
11

“Ahojte. :) Naša momentálne posledná prácička :) Tešíme sa na svadobnú sezónu 2016 https://vimeo.com/157924252”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
filmax (31 r.)
Filmax, s.r.o.
Jozef Hrmo PRO

Foto a video - Okres Žiar nad Hronom
PRO Shop: 1 inzerát
11

“Ahojte. :) Naša momentálne posledná prácička :) Tešíme sa na svadobnú sezónu 2016 https://vimeo.com/157924252”
(Pred 8 mesiacmi)

@lucifer1000 @ lenka12321
Dobrý deň.
Skúste sa ozvať, možno niečo vymyslíme emoticon
31. okt 2015 o 23:42  •  filmax.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.Web sa zobrazuje pod každým tvojim príspevkom :)”
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, naše štúdio pôsobí po celom Slovensku. Ponúkame už v základnom balíku prácu dvoch kameramanov s 3 kamerami a záznamom vo FULL - HD kvalite. Spracovanie videa je svieže, moderné a kvalitné. V prípade záujmu si pozrite naše ponuky na našej stránke. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
9. nov 2015 o 14:35  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to