Kameraman 18.6.2016 Banska Bystrica - moderna svadba!

Ahojte priatelia, hladam kameramana na nasu svadbu v juni 2016. Planujeme do neho vrazit max 400 eur, kazdopadne vsak nechceme dlhanske video, staci nam polhodinovy zostrih a sviezi parminutovy klip :) Mate tipy? Pripadne sa mi sami ponuknete, pani kameramani? :) Dakujem pekne vopred :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Zaoberáme sa tvorbou moderných videí nakoľko je po nich veľký dopyt. Keby ste mali na mňa nejaké otázky napíšte mi prosím IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
No neviem neviem za 400 EUR sa dá objednať na 1 noc dobrý DJ nie dobrý kameraman na niekoľko dní - svadba+strihanie po svadbe
Odpovedať
a predsa sme nasli :) som velmi spokojna s vyberom, myslim ze sme nasli velmi kvalitneho kameramana, uz teraz sa tesim na video :) skoda ze tie prispevky na tomto fore byvaju vacsinou take negativne a protiargumentujuce, namiesto toho aby sme sa sustredili na danu otazku vo fore...chcela som tipy, nie myslienky o tom ze skor najdem DJ-a ako kameramana..:) viac sa na seba usmievajme, v dobrom si radme, bude nam tu krajsie..:) dakujem za prispevky, aj za spravy od panov kameramanov, hladanie ukoncene..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@orechova_skrupina nech sa vam paci ;-)
Odpovedať
nam robil video Matej Ligac a boli sme maximalne spokojni =) ak mas zaujem, napis spravu, poslem kontakt aj svadobny klip =)
Odpovedať
@michaelka5153 ahoj,mohla by si prosim aj mne poslat?a aku mal cenu? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@orechova_skrupina @michaelka5153 ahojte :D viete mi poslat nejake linky- typy na kameramanov? budem rada :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@orechova_skrupina a napíšeš mi pls koho ste našli? aj my zháňame tak do 400€. Ďakujem krásne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucifer1000 @ lenka12321 Dobrý deň. Skúste sa ozvať, možno niečo vymyslíme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, naše štúdio pôsobí po celom Slovensku. Ponúkame už v základnom balíku prácu dvoch kameramanov s 3 kamerami a záznamom vo FULL - HD kvalite. Spracovanie videa je svieže, moderné a kvalitné. V prípade záujmu si pozrite naše ponuky na našej stránke. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?