Hľadáme kameramana a fotografa na 21.6.2014 zo Žiliny

Ahojte..hľadáme kameramana a fotografa zo Žiliny na 21.6.2014..prosím poraďte ;-)
Odpovedať
pekny den ponukam nase foto-sluzby. pracu najdete tuto v portfoliu, alebo priamo na nasej stranke. viac info v maili :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :-) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa v rámci celého Slovenska a aj mimo neho. Pracujeme s najmodernejšou technikou. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
x-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Ďakujem za všetkým za info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pokiaľ hľadáte profesionálneho fotografa za priateľnú cenu, som tu pre Vás. Pozrite si moje portfólio a hodnotenia na FaceBook, ak Vás moje práce zaujmú neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaa Dorbý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf a vdanom mesiaci sa budem zdržiavať v blízkosti Žiliny. Rád Vam dám do pozornosti moje portfólio, ktoré nájdete na www stránek alebo na moja svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?