Menu Forum

Hľadám kameramana zo Zvolena alebo Detvy na 30.8.2014

17. dec 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 58 inzerátov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 58 inzerátov. Okres Banská Bystrica.
 Poprosim o zaslanie konkretnej cenovej ponuky. Dakujem
6. dec 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 @aadkag nejdeš na to dobre. Svadobné video nie sú "zemiaky" - kde ich majú lacnejšie tam kúpim. Musíš si pozrieť aj prácu za ktorú budeš platiť lebo sú veľké rozdiely nielen v cene ale úmerne s cenami väčšinou aj v kvalite .
6. dec 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
 Dakujem za upozornenie manka555 emoticon nepotrpime si na tom, aby sme mali uplne najprofesionalnejsie video natocene niekolkymi kameramanmi a zase na druhej strane tiez nechceme video na urovni domaceho... ale nechceme dat za kameramana prehnane vela penazi, preto pri tych, ktori mi daju nizsie cenove ponuky, pozriem si aj ich pracu a az potom sa rozhodnem emoticon
6. dec 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 Zas keď chceš lacnejšie dá sa ale popozeraj si aj prácu a neber len tak naslepo, rozdiely v kvalite sú určite aj medzi lacnejšími ponukamiemoticon Veď si to platíš Ty.
6. dec 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, pozrite si aj naše ponuky v rôzných cenových kategóriach. Teraz aj so zľavami. Viac na našej stránke. Štúdio KAMA.
6. dec 2013 o 21:18  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrejhlavaty
Video a Foto - Andrej Hlavatý
Andrej Hlavatý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1

“Svadobné fotenie v okolí Topoľčian - Zdenka a Peter...... https://www.youtube.com/watch?v=3kd68hTgSRk”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
andrejhlavaty
Video a Foto - Andrej Hlavatý
Andrej Hlavatý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1

“Svadobné fotenie v okolí Topoľčian - Zdenka a Peter...... https://www.youtube.com/watch?v=3kd68hTgSRk”
(Pred 2 rokmi)

nech sa páči pozrite si našu stránku
6. dec 2013 o 21:51  •  www.videoafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
 Dakujem za ponuky, uz som si vybrala emoticon
17. dec 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to