Hľadám kameramana za dobrú cenu na 1.7.2017 v Trenčíne

Profilova fotka
Vie mi niekto poradiť kameramana za rozumnú cenu na 01.07.2017 v Trenčíne? Najlepšie z okolia. Zatiaľ čo som pozerala tak pýtajú také cifry že za mesiac (niekedy aj dva) toľko nezarobím, príde mi to zbytočné. Nie som veľmi náročná. Video mi stačí zostrihané na hodinku plus 3-5 minútová rekapitulácia. Kamerovanie príprav ( vlasy, make-up) netreba. Ponúkali mi aj také že natáčanie troma kamerami plus dronom. Stačí mi jedna kamera a rozumná cena.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ponukam Vam moje sluzby. Som z Prievidze, ale TN nieje ziadny problem co sa tyka vzdialenosti. Prosim, pozrite si moju stranku, kde najdete aj aktualny cennik. V pripade zaujmu vam odpoviem na dalsie otazky. Pekny den prajem. Branislav Miksik
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ďakujem za ponuky, všetky si cez víkend porovnám a ozvem sa.
Odpovedať
Profilova fotka
@elenvision on je super poznám ho, ale predstavujem si nižšiu cenu ako ponúka on, bohužiaľ rozpočet nepustí :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinnka jasne,chapem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Milan Šiko z Bánoviec :)
Odpovedať
To s tou rozumnou cenou je väčšinou tak že šaty za 1000, fotograf za 900, veterán za 500, starejší za 400, kapela za 1200 a od kameramana sa čaká že pôjde sponzorsky za tú "rozumnú cenu lebo rozpočet nepustí" Naozajstný kameraman s kvalitnou prácou a výsledkami nepôjde radšej strávi voľný víkend s rodinou alebo priateľmi Potom si nevesta objedná hocikoho podľa ceny a po svadbe je plné fórum o zbytočnosti videa lebo to nikto nepozerá a fotky sú lepšie. Bodaj by nie keď foto bolo za 900 a video za 350 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a dj za polievku a ked treba za rezen aj farebne svetla
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@realista dobrý deň, čo sa týka kritiky pre @milosvaspribeh nie je na mieste pretože som naozaj požiadala o to aby mi niekto poslal ponuku a po zhliadnutí sa budem rozhodovať medzi viacerými. Aj keby si reklamu zrovna zaplatil - nikde nie je napísané, že sa zrovna k nemu dostanem inou cestou. Milý @realista - pokiaľ ide o kritiku na mňa, tak ako realista musíš vedieť, že reálne platy na Slovensku nie sú moc optimistické. Iba mi príde nefér, že kameraman dostane za natočenie jednej svadby viac, ako ja zarobím za celý mesiac, pri Panamere (manželia všetci ich poznáme) je to trojnásobok môjho mesačného platu. A vieš že majú plné termíny? Sú žiadaní, lebo tí čo na to majú si ich zaplatia. Ja sa nebudem hrať na niečo, čo nie som a preto idem iba potiaľ, čo si môžem dovoliť. Nehodláme za svadbu vysoliť 10-tisíc a potom čo? Budeme bývať v detskej izbe u rodičov? Neboj nebudem mať ani šaty za 1000 ani kapelu za 1200, ani tie ostatné sumy o ktorých píšeš.
Odpovedať
@ewinnka vidím že si to zobrala osobne. Nebolo to osobné len všeobecné konštatovanie :-x A výška platu je každého osobná vec to nemá nič spoločné s tým koľko čo stojí. Na Slovensku sú nefér platy to všetci vieme ale nikto nenúti človeka aby za taký plat chodil do práce. Môže podnikať, hoci aj v malom ako väčšina živnostníkov alebo ak sa mu dá ísť robiť von. Aj stolár živnostník zarobí za 1 zakázku toľko čo bežný človek v práci za mesiac. Preto je podnikateľ, inak by mohol ísť do práce a ušetriť si dlhy starosti a nervy. A nemá to ešte netto na to sa vždy zabúda. Každý má možnosť nerobiť na druhého ale sám na seba. Aj robiť na svadbách kameramana. Stačí na začiatok 5000€ a živnosť. Alebo jednoduchšie robiť DJ ten nemá po svadbe už žiadnu ďalšiu prácu
Odpovedať
Profilova fotka
@realista Pozri chápem čo tým chceš povedať, ja ti len hovorím, že tí čo na to majú, je im jedno či bude kameraman stáť 800€ alebo 1500€. Lenže za takým musí byť vidieť kus dobre odvedenej práce a referencie. Nie každý má dlhoročnú prax a profi vybavenie za 5000€ a viac. A nikde nie je napísané, že keď ti to niekto spraví lacnejšie, hneď to musí byť zlé. Nie som žiadna princezná, nemám svadbu v Grandhoteli, ani si neberiem hokejistu. Postačí mi aj obyčajné video, dôležité aby tam bolo zachytené to podstatné.
Odpovedať
@ewinnka určite čo je lacnejšie nemusí byť automaticky horšie Keď kapela na svadbe zaspieva pesničky Michala Davida ľudia sa zabavia Ale keď príde originál Michal David s kapelou tak to bude o niečom inom :) Tak asi tak to je
Odpovedať
Neviem či budete mať starejšieho ale bežne si pýtajú od 250€ do 500€ Na jarmoku si kúpi atrapu valašky, klobúk a akože ľudový odev a šaškovaním si za 4 dni zarobí toľko čo bežný človek v robote za 2 mesiace. Toto je v poriadku? Keď to už berieme takouto optikou :)
Odpovedať
Profilova fotka
šikovnym patri svet je to vec vkusu
Odpovedať
Profilova fotka
@markxy Keď sú hlúpi nech platia, u nás to väčšinou robí niekto z rodiny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak Vás zaujala naša tvorba môžem Vám poslať viac informácií o nás a cenové balíčky. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinnka Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinnka úplne sa viem vžiť do vašej pozície. My sme totižto v rovnakej. Tiež zháňame všetko za rozumné ceny, sama totiž nedokážem pochopiť ako môže niekto dať aj 7 000 - 10 000 za svadbu. Za jeden jediný deň. My na to nemáme - je to jednoducho tak a ja to prijímam. Preto nehľadáme profi kameramana a fotografa, profi DJ-ja, krásnu sálu, nepotrebujem ani Siedme nebo aby mi ju vyzdobilo. No je veľmi náročné nájsť ľudí, ochotných robiť kompromisy.
Odpovedať
Profilova fotka
@alenka95 Som toho istého názoru. A všetko je o prioritách, väčšinou rozhoduje nevesta, každá chceme mať krásnu svadbu, ale u mňa vyhráva život po svadbe a jeho kvalita. Ale obrovský paradox je, že túto parádu za drahé peniaze si skôr dovolia ľudia, čo na to nemajú, aby sa ukázali pred ostatnými, a tí čo na to majú radšej investujú do iných vecí a moc si na to nepotrpia. (mám kamarátku, ktorá zarobí 400€ a sálu jej zdobilo siedme nebo za 1000€). Podľa mňa všetko treba s mierou a v rámci možností.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?