Menu Forum

Hľadám kameramana z Bratislavy na 8.6.2013

21. jan 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
dhaarma
40
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 95 príspevkov. Má 25 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dhaarma
40
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 95 príspevkov. Má 25 priateľov.
 Dobry den, hladam kamerama na tento termin na svadbu v Bratislave. Poradite mi nevesticky niekoho spolahliveho? Pripadne ked toto cita kameraman, poslite mi do spravy vasu cenovu ponuku a link s vasou pracou. Dakujem emoticon
20. jan 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
janikjanik
Ján Ašverus - Kameraman (fotograf)
Ján Ašverus PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
janikjanik
Ján Ašverus - Kameraman (fotograf)
Ján Ašverus PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
 @dhaarma Dobrý deň. Oznámte mi Vašu mailovú adresu. Pošlem Vám cenník. Kontakt na mňa nájdete v mojom profile - ťuknite na obrázok vľavo. S pozdravom Ján Ašverus.
20. jan 2013 o 22:33  •  www.video-foto-asverus.webnode.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gedeilich
ARTfix
PRO

Foto a video - Okres Trnava
2
fotoportrét
fotoportrét
gedeilich
ARTfix
PRO

Foto a video - Okres Trnava
2
 @dhaarma Dobré ráno, môžme sa spojiť telefonicky, kontakt je na profile. emoticon
21. jan 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wedding_boutique
Svadba podla Mary
Marianna Florekova PRO

Svadobný obchod - Okres Bratislava
PRO Shop: 1 inzerát
10

“Šitie svadobných šiat Túžite po krásnych svadobných šatách a nikde v salónoch ste ich nenašli? Radi Vám ich ušijeme. Spolupracujeme s najlepšími krajčírkami z národného divadla, ktoré majú dlhoročné skúsenosti s realizáciou tých najzložitejších strihov. Vaše vysnívané šaty tak môžete mať za cenu požičovného. Zálaži od strihu a materiálov, ktoré si vyberiete. Radi sa s Vami stretneme a prejdeme všetky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
wedding_boutique
Svadba podla Mary
Marianna Florekova PRO

Svadobný obchod - Okres Bratislava
PRO Shop: 1 inzerát
10

“Šitie svadobných šiat Túžite po krásnych svadobných šatách a nikde v salónoch ste ich nenašli? Radi Vám ich ušijeme. Spolupracujeme s najlepšími krajčírkami z národného divadla, ktoré majú dlhoročné skúsenosti s realizáciou tých najzložitejších strihov. Vaše vysnívané šaty tak môžete mať za cenu požičovného. Zálaži od strihu a materiálov, ktoré si vyberiete. Radi sa s Vami stretneme a prejdeme všetky”
(Pred 2 rokmi)

pozrite sa na nasu stranku najdete tam preklik na studio jana placheho
21. jan 2013 o 20:59  •  www.svadbapodlamary.sk www.wedding-boutique.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to