Menu Forum

Hľadám kameramana na svadbu vo Vranove na 21.9.2013

14. mar 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
hateria
43
Registrovala sa 2. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov. Má 11 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
hateria
43
Registrovala sa 2. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov. Má 11 priateľov.
 emoticon
14. mar 2013 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
 Dobrý deň termín máme ešte voľný......skúste naše portfólio
14. mar 2013 o 07:58  •  vimeo.com/channels/svadobnyklip  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Dobry den! Skuste si pozriet nas profil! emoticon
14. mar 2013 o 10:03  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanicka13
Registrovala sa 4. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov a 1 album. Okres Humenné.
fotoportrét
fotoportrét
tanicka13
Registrovala sa 4. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov a 1 album. Okres Humenné.
 Ja som od Humenného a mali sme kameramana priamo z Vranova, pán Libič. Je skvelý, točil nám už tri svadby v rodine.
Nájdete ho na webe, po prípade Vám pošlem jeho číslo.
14. mar 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

Zdravime, sme zohraty manzelsky par, ponukame fotografie a video modernym stylom urcite si zbehnite na nasu stranku, ak by sa Vam nasa praca pacila, v dany datum sme este k dispozicii. Docestovat nieje problem.

Vas tim duckling
14. mar 2013 o 14:50  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to