Menu Forum

Hľadám kameramana na svadbu 5.8.2017 v Čadci, Žiline

2. sep 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
sonickaxs (22 r.)
4
Registrovala sa 13. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky a 6 inzerátov. Má 3 priateľov. Stará Bystrica, okres Čadca.
  • Svadba bude 5. augusta 2017
    Stará Bystrica, okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
sonickaxs (22 r.)
4
Registrovala sa 13. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky a 6 inzerátov. Má 3 priateľov. Stará Bystrica, okres Čadca.
 Ahojte, poraďte mi nejakého dobrého kameramana z okolia CA, ZA za prijateľnú cenu na termín 5.8.2017. Vďaka
28. aug o 15:00  •  Svadba bude v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miskamilka
11
Registrovala sa 5. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 4 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miskamilka
11
Registrovala sa 5. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 4 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 Skus Fotopro p. Prochazka, je z LM ale casto chodi do ZA. Len si over termin.
28. aug o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonickaxs (22 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
sonickaxs (22 r.)
4
 @miskamilka vďaka a cenovo je aký?
28. aug o 18:38  •  Svadba bude v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucsyia
8
Registrovala sa 8. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 57 príspevkov a 6 inzerátov. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
lucsyia
8
Registrovala sa 8. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 57 príspevkov a 6 inzerátov. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
 My mame soft studio emoticon
28. aug o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
28. aug o 23:15 • elenvision
fotoportrét
fotoportrét
miskamilka
11
fotoportrét
fotoportrét
miskamilka
11
 @sonickaxs my sme platili 580 eur tusim
30. aug o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “príspevok je mimo témy”
30. aug o 09:29 • ciganskakapela
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

Dobrý deň,
Váš termín máme zatiaľ voľný v prípade, že máte záujem o viac informácií o našej práci napíšte mi prosím... emoticon
Ďakujem
S pozdravom
2. sep o 13:13  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to