Menu Forum

Hľadám kameramana na svadbu 24.9.2016 v Košiciach

2. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zanaa
Registrovala sa 26. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zanaa
Registrovala sa 26. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Košice.
 Dobrý deň,

zháňame šikovného kameramana na svadbu, dátum 24.9.2016. Máme záujem len o kameramana z Košíc, alebo blízkeho okolia, za ktorým netreba dlho cestovať. Ak viete o niekom šikovnom, prosím poraďte. Ďakujeme.

Z a J
26. feb o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
anithocka
Registrovala sa 26. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 8 inzerátov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
fotoportrét
fotoportrét
anithocka
Registrovala sa 26. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 8 inzerátov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
 @zanaa prečo práve z Košíc? my sme mali z Vranova nad Topľou dvoch bratov Cube Art a neskutočne spokojní sme boli a aj sme emoticon všetko sme si dohodli e-mailom...zaplatili sme zálohu....týždeň pred svadbou sme im poslali harmonogram oni prišli...
26. feb o 20:19  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zanaa
fotoportrét
fotoportrét
zanaa
 @anithocka Chceme sa dohodnúť osobne, nie čosi riešiť cez e-mail, mobil, chceme vidieť človeka s ktorým jednáme, necestovať za ním ďaleko. Preto Košice, alebo blízke okolie emoticon Ak by to samozrejme nešlo inak, zavolali by sme aj niekoho z väčšej diaľky.
26. feb o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@zanaa Dobry den, termin mame este dostupny , staci sa vcasne ozvat, tesime sa na Vas emoticon
9. mar o 09:48  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

13
 Dobrý deň, pozrite si naše portfólio a kontaktujte nás. Zašleme Vám cenové ponuky.
11. mar o 09:59  •  vimeo.com/channels/svadobnyklip  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolka26
Registrovala sa 2. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Kechnec, okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
nikolka26
Registrovala sa 2. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Kechnec, okres Košice-okolie.
 Dobrý deň. Môžem vrelo odporučiť http://www.kameraman-svadba.sk/ . My sme mali aj kameramana aj fotografa. Bola som maximálne spokojná. Perfektná komunikácia, ústretovosť aj cena. Fotky aj dvd máme super, dvd je presne podľa mojich predstáv. Nemenila by som ich ani za nič emoticon
13. jún o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislav_stefanik_fotoatelier
Branislav Stefanik FOTO-VIDEO ATELIER
Branislav Stefanik PRO

8

“Https://vimeo.com/187946701 Posledne voľné termíny pre r. 2017 ;)”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
branislav_stefanik_fotoatelier
Branislav Stefanik FOTO-VIDEO ATELIER
Branislav Stefanik PRO

8

“Https://vimeo.com/187946701 Posledne voľné termíny pre r. 2017 ;)”
(Pred 3 dňami)

termin mam volny, viac info na webe emoticon
13. jún o 19:57  •  www.branislavstefanik.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
Registrovala sa 6. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
presovcanobcan
Registrovala sa 6. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den,"kameramana Tomaša Š. z Presova z vlastnej skusenosti neodporucam.Amaterizmus za profi peniaze.Vsetko zle.
2. aug o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to