Menu Forum

Hľadám kameramana na svadbu 20.5.2017

25. apr 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
sabinocka
Registrovala sa 9. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Žarnovica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sabinocka
Registrovala sa 9. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Žarnovica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hľadám kvalitného kameramana na svadbu. Predstava je krátky svadobný film. max 70-90minut a k tomu kratke svadbone video. Dakujem!
7. apr o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Včera)

@sabinocka Dobry den termin ako pre Fotografa tak kameramana mame este dostupny, staci sa iba vcasne ozvat emoticon
7. apr o 18:57  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
v prípade, že máte záujem o viac informácií o našej tvorbe rada Vám ich pošlem prostredníctvom IP. emoticon
Váš termín máme zatiaľ voľný.
Ďakujem
S pozdravom
8. apr o 15:37  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babunka88813
2
Registrovala sa 2. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 1. augusta 2015
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
babunka88813
2
Registrovala sa 2. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 1. augusta 2015
    Česká republika
 @sabinocka weddgang.studio emoticon
25. apr o 12:27  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
realista
Registroval sa 14. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 91 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
realista
Registroval sa 14. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 91 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Nitra
 Pozerám ako je možné odporúčať ako kvalitného kameramana niekoho čo má na Facebooku 1 (slovom JEDNU) ukážku zo svadby a na web stránke nič.
Aj tá 1 ukážka nie je dobrá, je to roztrasené, nakrivo horizont, sled záberov hocijako, farby nikto neupravoval, veď načo. Nejakí chalani sa skrátka rozhodli že idú (určite načierno) točiť svadby lebo iná robota nie je emoticon
Nečudujem sa že naozajstní profesionáli opúšťajú túto stránku lebo tu sa môže propagovať hocikto a zadarmo, načo by tu niekto platil profil.
25. apr o 15:41  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to