Menu Forum

Hľadám kameramana na svadbu 16.7.2016

1. sep 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
dadachips
4
Registrovala sa 30. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 3 priateľov. Krušovce, okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
dadachips
4
Registrovala sa 30. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 3 priateľov. Krušovce, okres Topoľčany.
 Hľadám kameramana na svadbu 16.7.2016...napíšte mi vždy cenu a váš web, aby som si mohla pozrieť aj vašu tvorbu... ďakujem
31. aug 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

Dobrý deň,
momentálne máme pre snúbencov AKCIU! Váš termín máme zatiaľ voľný.
V prípade záujmu Vám môžem poslať viac informácií do emailu alebo IP. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
31. aug 2015 o 14:33  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
infaustoproduction (23 r.)
InfaustoProduction
Michal Bercik PRO

Foto a video - Okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
infaustoproduction (23 r.)
InfaustoProduction
Michal Bercik PRO

Foto a video - Okres Michalovce
 Dobry deň, sme tu pre Vás emoticon pozrite si našu tvorbu a neváhajte nás kontaktovať
31. aug 2015 o 22:13  •  www.infausto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@dadachips termin u nas dostupny, vsetko potrebne najdete na nasich strankach a YT profile. emoticon
1. sep 2015 o 12:14  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. sep 2015 o 18:09 • antonkajan