Hľadám kameramana na 7.7.2018 - východ Slovenska

Ahojte hladam kameramana na moju svadbu ktora bude 7.7.2018. Som z okolia Prešova takže by bolo najlepšie keby kameraman bol z okolia Prešova Sabinova alebo Košic. VĎaka za ponuky :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zaslali sme Vam ponuku na Vsu IP adresu! Ukazky prace najdete na tomto odkaze https://vimeo.com/jilekproduction
Odpovedať
Profilova fotka
Video Martex - Šarišské Michaľany :-) My ho budeme mať, videla som veľa dvd z ich tvorby odporúčam! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Doporucujem studioplancar Velmi sikovny kameraman ktory krača s dobou Siska 256_ nieje este skoro objednavat dodavatelov? my sme obj rok do predu chapem ze salu ...
Odpovedať
@moonci25 ahoj podla mna neje to skoro salu som vybavovala v širokom este v juni a na rok 2018 v auguste co som chcela termin mali uz obsadeny :) takze neje to skoro chcem matvsetko cim skor vybavene a mat kameramana na svojej svadbe co zato stoji :) a nie stresovat rok dopredu lebo podla mna je to uz neskoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@siska256 Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. S pozdravom video-štúdio MAVEX PS : Pozrite si našu SVADOBNÚ AKCIU, ktorá Vás určite zaujme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, Pozrite si našeportfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám cenovú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás našou tvorbou zaujali rada Vám odpoviem na Vaše otázky prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Šidelskeho z Prešova-osobna skusenost-neodporucam.Vlastna zlá skúsenosť a vela negatívnych referencií.Zla komunikacia,navysovanie ceny,vyhrazanie sa vymazanim záznamu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu :-)
Odpovedať
Odporucam svadobneho kameramana Boris Holečka robi nadherne videa a zostrihy pridavam to nase nieje z okolia Prešova, ale myslim, ze nema problem pricestovat: https://www.youtube.com/watch?v=NXpEG...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?