Hľadám kameramana na 7.6.2014 do Bojníc

Profilova fotka
Hladam kameramana na nasu svadbu 7.6. v Bojniciach (obrad je v Prievidzi). Prosim o ponuky alebo tipy! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , ponúkame Vám naše služby, skúsenosti a kvalitu našej práce. Pozrite si naše ponuky na našej stránke. Ponúkame výhodné balíky podľa náročnosti a ceny. S pozdravom Štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny, prosim pozrite si moju stranku a v pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat. Prajem pekny den Branislav Miksik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín Vašej svadby mám ešte voľný a viem Vám vytvoriť svadobné video + foto za zaujímavú cenu. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vsetkym, kameramana uz mam!
Odpovedať
Profilova fotka
@mikema my máme zo šútoviec, Martin Píš
Odpovedať
Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?