Hľadám kameramana na 30.9.2017 z východneho Slovenska

Ahojte,hladame kameramana na 30.9.2017 z vychodneho slovenska,moderne zabery,dron,goPro niekto niečo?najlepšie osobna skusenosť,predsalen je to len raz v živote dakujem.vam
Odpovedať
@zapi17 Moderne zabery dron a gopro, o par rokov to bude nemoderne, tak hladaj skor niekoho co ti spravi pekne video kde vas zachyti prirodzenych, vystihne emocie, zvuk a pod. Toto si budes pamatat, nie bzuciaka nad hlavou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nechcem rypat, ale nech sa prihlasi svadobny kameraman, ktory ma na lietanie s dronmi aj licenciu :D Kupim mu hned pivo.
Odpovedať
drony nelietajú na licenciu, ale na baterky, furt to isté dookola - licencia, licencia, licencia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mozno sa to tu riesilo, ale pochybujem, ze by niekto nukal pivo :D
Odpovedať
Profilova fotka
@4kstudio a predstavte si, že taký existuje :) a nie jeden!
Odpovedať
Profilova fotka
@puma0007 sak dajte mena. pokial viem, tak ziaden z tych zopar na Slovensku co maju licenciu, netoci svadby. tak mozno mi nieco uslo. som same ucho. ... ktory svadobny kameraman ma zaregistrovany dron, kto ma preukaz odbornej sposobilosti po tom ako urobil teoreticke a prakticke skusky na Dopravnom urade?
Odpovedať
A neni to jedno???ved toho drona buď chcem alebo nie,ja sa nepytam či ma licenciu alebo nie,nepotrebujem dokonca ani fakturu jooooj 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zapi17 To teda jedno "neni". ... Mohol mat pivo odo mna. Takto mat nebude. To je rozdiel.
Odpovedať
@4kstudio aj tak by si to pivo nemohol dať...to by mu mohli zobrat licenciu na drona :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?