Menu Forum

Hľadám kameramana na 29.4.2017 v Malackách

27. sep 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
smoulinka_ivka
2
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
smoulinka_ivka
2
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Malacky.
 Dobrý deň,
dopyt som tu už raz zverejnila, ale kedže som sa sem z osobných dôvodov dostala až neskôr a niektorí kameramani, ktorí sa mi ozvali sa medzičasom obsadil, tak skúšam ešte raz.
Zháňame kameramana na filmovanie celého svadobného dňa (Malacky), tj. od príprav po čepčenie. Poprosím Vás cenové ponuky a bližší opis výsledného produktu do správy.

Ďakujem!
22. sep o 22:46  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás našou tvorbou zaujali rada Vám odpoviem na Vaše otázky prostredníctvom IP alebo emailu. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
27. sep o 19:32  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to