Hľadám kameramana na 26.4.2014 do Nového Mesta nad Váhom

Ahojte, uz som zufala, snazim sa zohnat kameramana s dostupnou cenou kedze rozpocet nemame neobmedzeny, nuz nejako sa mi nedari, bud cez nas rozpocet alebo obsadeny. Viete mi prosim poradit niekoho za prijatelnu sumu? Dakujem vam krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste nazrieť na naše portfolio ... dohoda istá :-) . Pekný večer
Odpovedať
Pracicka krasna :-) . Poprosim Vas cenovu ponuku na e-mail; z.leitnerova@triologymedia.com. Dakujeme. Uvidime cenovo ci mame rozpocet,budem dufat ze ano. Pekny vecer.
Odpovedať
@michalmajcher Pracicka krasna :-) . Poprosim Vas cenovu ponuku na e-mail: z.leitnerova@triologymedia.com Dakujeme. Uvidime cenovo ci mame rozpocet,budem dufat ze ano. Pekny vecer.
Odpovedať
@zule26 Ponukame Vam profesionalne video- foto sluzby s viacerymi kamerami v HD kvalite. Zakaznikov mame po celom Slovensku. Na nasej web stranke si mozete pozriet ukazky zo svadieb. Spolupracujeme aj s profesionalnym fotografom. V pripade zaujmu sa na cene vieme dohodnut Lidia
Odpovedať
Profilova fotka
@michalmajcher mozem Vas poprosit aj ja o cenovu ponuku na mail lucy.sukenikova@gmail.com. Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! Nase sluzby su tu pre Vas!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@zule26 prosim ta preposli mi cenovu ponuku :D dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zule26 ja mam ten isty termin svadby uz mate niekoho vybrateho?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?