Hľadám kameramana na 21.6. 2014 do Nitry

Profilova fotka
hľadám kameramana na svadbu 21.6. 2014 v Nitre, našou prioritou bol kvalitný fotograf, ktorého už máme, kameraman môže byť aj amatérsky začiatočník alebo aj profesionál ale samozrejme rozhuduje cena. dakujem za ohlasy...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ponúkame Vám naše služby.V prípade záujmu Nás kontaktujte. S pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam kompletné videoslužby. S pozdravom Ján Ašverus, Topoľčany.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa v rámci celého Slovenska a aj mimo neho. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam zatial volny. Prosim pozrite si moju stranku, kde najdete ako cennik tak aj referencie mojich videi. V pripade zaujmu ma prosim kludne kontaktujte. Budem sa tesit :-) Prajem pekyn den Branislav Miksik
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, ponúkam Vám moje služby Andrej Hlavatý
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?