Hľadám kameramana na 11.8.2012 do 200 eur, okolie Galanty, Trnavy

Ak tu taký je, prosim piste mi IP
Odpovedať
Profilova fotka
navrhujem googlit a pisat vsetkym doradu - pokial viem tak by sa niekto do tej ceny mal dat najst (osobne vsak takeho nepoznam ;) no a este poradim ze treba dat pozor aj na vystup - ak by si mala dat 200 EUR za nieco strasne to si radsej zozen niekoho z rodiny kto ma kameru a natoci vas zadarmo s rovnakym vysledkom ;) /ale to ti je asi jasne
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jajka2012 pochybujem, ze sa niekomu bude xciet vstava za tu cenu, ist niekam a potom este video spracovavat.. ja by som na tvojom mieste ak mam obmedzeny rozpocet, radsej niekoho z rodiny poprosila kto by to spravil.. myslim ze vysledok bude ten isty, ak najdes niekoho za 200e..
Odpovedať
na tychto som videla tusim inzerat, ze video od 50 eur ;-) http://psproduction.sk/galeria.html
Odpovedať
@totty uz mi pisali aj taki za 250 - ale zial su obsadeni na moj termin..no a viac neviest mi uz napisalo, ze mali za 220, za 200..za 300 aj s fotenim..ja potrebujem kameramana len na par hodin to jest od 16 do 01:00
Odpovedať
@keira fiiha to je az moc lacne - to zavana podvodom :D idem to mrk :) díík
Odpovedať
Profilova fotka
...ze aka poziadavka....az mam chut ju prijat.....:) 11.8. mam zatial volny termin.....:)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?