Hľadám kameramana do 400 eur do Topoľčianok

Dobrý deň, hľadám dobrého kameramana do 400 eur,svadba 17.9.2014 (streda). Ak o nejakom viete alebo ste kameraman tak sa prosím ozvite :-) Píšte aj negatívne skúsenosti, aby som po prípade vedela komu sa mám vyhnúť ]-( Ďakujem.
Odpovedať
Moj kameraman je zaroven aj fotografom a zobere spolu 450e, je z TO, ale jasom z Nr a neni problém :)
Odpovedať
@empathia Dobrý deň, ja nie som veľmi za to aby bol kameraman zároveň fotograf tak ma zaujíma iba koľko stojí ako kameraman a koľko berie za cestu lebo začína sa natáčať v Žiari nad Hronom(tam sa len pripravíme,sme odtiaľ) a hneď na to sa presunieme do Topolčianok kde už zotrváme do rána :)
Odpovedať
200 eur berie za kamerovanie, cestu sa snim este musime dohodnut lebo sme zmenili miesto svadby aj obradu, prestým pýtal 30e ale teraz to je bližšie takže by to mmalo stáť menej. Možem Vám poslat nanho tel.kontakt ak chcete
Odpovedať
Profilova fotka
350€ zo vsetkym vsudy :) Staci sa ozvat PS: kameraman a fotograf v jednom nikdy nemoze dobre fungovat...
Odpovedať
@666maybe Dobry de prajem. Ponukame Vam profesionalne video- foto sluzby s viacerymi kamerami v HD kvalite. Zakaznikov mame po celom Slovensku. Na nasej web stranke si mozete pozriet ukazky zo svadieb. Spolupracujeme aj s profesionalnym fotografom. Na cene sa vieme dohodnut :-) Lidia
Odpovedať
Ďakujem všetkým, ktorí sa ozvali,ale už mám kameramana zajednaného. Pekný deň všetkým :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?