Hľadám kameramana do 200 eur z okolia Malaciek

Profilova fotka
ahojte,najde sa kameraman do 200e malacky?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, a aku mate predstavu do tych 200€? Len obrad a gratulacie alebo kameraman až do rána? A spracovanie máte aké na mysli? Len nespracovany záznam alebo aj s fotkami z detsva, zostrihany cely zaznam a na konci záverečny videoklip, DVD aj menu, farebna potlač diskov aj obalu? V takej najjednoduchšej variante by sme sa vedeli dohodnuť. V pripade zaujmu mi zavolajte, alebo napíšte vaše predstavy a pokúsim sa Vám odpovedať čím skor. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
ja by som radsej kameramana na tvojom mieste nemala...za 200 € by som nic kvalitne necakala....sesternica takto mala kameraman za 200 €, obraz cely roztraseny, kameraman neprisiel ale poslal svoju sestru amaterku s malou kamerkou ako na dovolenku pri mori....
Odpovedať
Za 200 jedine obrad a gratilacie , my budeme mať kameramanov dvoch a kvalitného fotografa... Spomienky sú krásne a keď sú natočené kvalitne je to na nezaplatenie... šetrili sme si na to dva roky... a veľmi sa teším... :-) Natočením amatérskeho videa budete akurát smutný...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?