Hľadám kameramana a fotografa na 14.9 2013 v Košiciach

Profilova fotka
poradite mi niekoho kto robi pekne video a zaroven aj foto? Najlepsie by bolo ak by na svojej stranke mali aj traillery, podla ktorych sa viem rozhodnut..Ale zasa nechcem takych, co robia tie traillery ako cez kopirak, lebo tam vidno, ze chyba kreativita. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Máme obsadené ... ale odporúčam pozrieť si prácu Zolidiver video štúdio ... kvalitná práca.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za odporúčanie, ale termín nie je voľný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamoške boli manželia Vargovčákovci, zena fotila a muz kameroval, za dobru cenu, maju pekne fotky a dvd klasika viac hodinove.. :) tak skus mrknut..
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravime Sme ochotni prist do Kosic, ak ste si este nikoho nevybrali. Vas termin je zatial volny. Urcite si pozrite nasu stranku a nasu ponuku. Pripadna spolupracas nas velmi potesi Vas tim duckling
Odpovedať
Profilova fotka
@wierkaa Zdravim Vierka, volam sa Andrea a som fotografka v duckling production. Robime aj foto aj video, snazime sa z kazdeho spravit originalny kusok a myslim ze kreativita nam nechyba, kedze na trhu stale prerazame aj nase ceny su prijatelne. Urcite si pozrite nasu stranku a ak by ste si zobrali aj photo aj video vieme vam dat 20 percent zlavu plus zlavu na kilometrovne. V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat. Moj manzel je kameraman, robime spolu a sme zohraty tim. Nasu tvorbu uz posudte sama. Vela stastia Andrea z duckling production
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam vám svoje služby. Viac sa dozviete na mojej stránke.
Odpovedať
@wierkaa Dobrý deň, spravíme foto a rovnako video zo svadby, cestovanie nieje žiaden problém. Pri práci máme radi nezvyčajné nápady, kreatívne a originálne a úplnú spokojnosť klienta. Komunikácia je prvoradá,tak ak by Vás niečo zaujímalo, určite nám napíšte :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wierkaa Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a pokiaľ sa v budúcnosti rozhodnete pre oddelené služby, prípadne využiť iba služby fotografa, tak rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu. Prajem príjemný deň
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?