Menu Forum

Hľadám kameramana a fotografa na 14.9 2013 v Košiciach

11. apr 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
wierkaa
4
Registrovala sa 17. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
wierkaa
4
Registrovala sa 17. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 poradite mi niekoho kto robi pekne video a zaroven aj foto? Najlepsie by bolo ak by na svojej stranke mali aj traillery, podla ktorych sa viem rozhodnut..Ale zasa nechcem takych, co robia tie traillery ako cez kopirak, lebo tam vidno, ze chyba kreativita. Dakujem
8. mar 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

Máme obsadené ... ale odporúčam pozrieť si prácu Zolidiver video štúdio ... kvalitná práca.
8. mar 2013 o 11:51  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

Foto a video - Okres Košice
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

Ďakujem za odporúčanie, ale termín nie je voľný emoticon
8. mar 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reni1512 (28 r.)
42
Registrovala sa 29. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 117 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 14. septembra 2013
    Malá Ida, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
reni1512 (28 r.)
42
Registrovala sa 29. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 117 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 14. septembra 2013
    Malá Ida, okres Košice-okolie
 Kamoške boli manželia Vargovčákovci, zena fotila a muz kameroval, za dobru cenu, maju pekne fotky a dvd klasika viac hodinove.. emoticon tak skus mrknut..
8. mar 2013 o 12:43  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 1 mesiacom)

Zdravime

Sme ochotni prist do Kosic, ak ste si este nikoho nevybrali. Vas termin je zatial volny. Urcite si pozrite nasu stranku a nasu ponuku.

Pripadna spolupracas nas velmi potesi

Vas tim duckling
14. mar 2013 o 22:36  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

(Pred 1 mesiacom)

@wierkaa Zdravim Vierka, volam sa Andrea a som fotografka v duckling production. Robime aj foto aj video, snazime sa z kazdeho spravit originalny kusok a myslim ze kreativita nam nechyba, kedze na trhu stale prerazame aj nase ceny su prijatelne. Urcite si pozrite nasu stranku a ak by ste si zobrali aj photo aj video vieme vam dat 20 percent zlavu plus zlavu na kilometrovne. V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat. Moj manzel je kameraman, robime spolu a sme zohraty tim. Nasu tvorbu uz posudte sama.

Vela stastia

Andrea z duckling production
14. mar 2013 o 22:40  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ibstudio
IB STUDIO
Ing. Ivan Barkáč PRO

Foto a video - Okres Poltár
fotoportrét
fotoportrét
ibstudio
IB STUDIO
Ing. Ivan Barkáč PRO

Foto a video - Okres Poltár
 Dobrý deň. Ponúkam vám svoje služby. Viac sa dozviete na mojej stránke.
20. mar 2013 o 09:58  •  www.ibstudio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
 @wierkaa
Dobrý deň,
spravíme foto a rovnako video zo svadby, cestovanie nieje žiaden problém.
Pri práci máme radi nezvyčajné nápady, kreatívne a originálne a úplnú spokojnosť klienta. Komunikácia je prvoradá,tak ak by Vás niečo zaujímalo, určite nám napíšte emoticon
21. mar 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@wierkaa Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a pokiaľ sa v budúcnosti rozhodnete pre oddelené služby, prípadne využiť iba služby fotografa, tak rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu. Prajem príjemný deň
11. apr 2013 o 07:33  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to