Menu Forum

Hľadám fotografa a kameramana v Žiline, 1.10.2016

4. jún 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzi1113
5
Registrovala sa 14. júla 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 3 priateľov. Višňové, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
zuzi1113
5
Registrovala sa 14. júla 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 3 priateľov. Višňové, okres Žilina.
 Hľadáme šikovného kameramana a fotografa na celý svadobný deň :D za každé info ďakujeme
3. máj o 17:43  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
 Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem emoticon
3. máj o 18:36  •  www.nedeliakphoto.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

1. ok. mame dostupny emoticon
22. máj o 14:08  •  www.woowpro.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý deň,
v prípade Vášho záujmu Vám môžem poslať cenník našich služieb s informáciami o nás a našej tvorbe. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
4. jún o 16:04  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to