Hľadám fotografa a kameramana v jednom na 9.9.2017

Dobrý deň, hľadám kameramana, ktorý je zároveň aj fotograf, na svadbu 09.09.2017. Ďakujem
Odpovedať
@jelka26 Miesto konania svadby: Poprad - okolie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. 8-) Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám ešte voľný! Ponúkam foto a video v jednom za bezkonkurenčné ceny, vždy na dohodu so zákazníkom! S profesionálnymi 4K kamerami, dlhoročné skúsenosti, prvotriedna kvalita Prepis záznamov z VHS na DVD, z Digitál 8 z DVD, CD, Mini DV a DV na VHS, DVD a CD. Na mojej stránke je mail alebo tel.číslo, ozvite sa mi, neoľutujete, lebo mám naozaj dobré ceny a odvádzam dobrú prácu ! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte rada Vám ponúknem naše foto a video služby. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@jelka26 Dobry den , termin mame hadam este dostupny ;-) ozvite sa nam telefonicky alebo emailom Pozdravujeme - Foto Video WooW Production :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si moje práce :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?