Menu Forum

Hľadám fotografa a kameramana na 24.9.2016 na Východe

14. júl 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
deniskac
Registrovala sa 20. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Humenné.
  • Svadba bola 24. septembra 2016
fotoportrét
fotoportrét
deniskac
Registrovala sa 20. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Humenné.
  • Svadba bola 24. septembra 2016
 Ahojte, hladame kameramana + fotografa na svadbu na vychode, nejake odporucania?
1. mar o 19:49  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
1. mar o 21:01  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj, ponúkam fotografovanie, budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš. emoticon Som z východu.
2. mar o 08:36  •  www.julianaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

Termín na svadobné video máme ešte voľný, ukážky nájdete na web stránke, v profile tu na MS alebo na FB
2. mar o 10:35  •  www.artvideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kitek
2
Registrovala sa 24. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kitek
2
Registrovala sa 24. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 5 priateľov.
 Ahoj ako fotografa ti odporucam Dariusa Zdziebka z Bardejova, super fotograf, boli sme max. spokojni....Bohuzial co sa tyka kameramana tak vyhni sa Ludovi Labanicovi z Posi okr VT, firma pod ktorou vystupuje je SOFIproduction, nam vela veci nenatocil, chyba nam zvuk, stale same vyhovorky..jednoducho ak chces mat peknu spomienkuna svadbu tak jeho NIE...je nas viac neviest co sme s nim dopadli zle
2. mar o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na reklamu slúži profil Profesionála”
3. mar o 14:41 • nicolv
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
v prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich poskytnem. emoticon Videá spracovávame podľa požiadaviek klientov.
Váš termín máme zatiaľ voľný.
Pôsobíme po celom Slovensku.
Ďakujem
S pozdravom
14. júl o 15:09  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiomavex (27 r.)
Videoštúdio MAVEX
Maroš Veliký PRO

Foto a video - Okres Humenné
5

“Martinka & Pavol <3 https://vimeo.com/190535201”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiomavex (27 r.)
Videoštúdio MAVEX
Maroš Veliký PRO

Foto a video - Okres Humenné
5

“Martinka & Pavol <3 https://vimeo.com/190535201”
(Pred 3 týždnami)

Dobrý deň, tento termín máme ešte voľný, pozrite si našu prácu a v prípade záujmu nás kontaktujte, sme tu pre Vás. S pozdravom Videoštúdio Mavex
14. júl o 16:14  •  www.videostudiomavex.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to